Nemesiz Bronze sistem alınır mı?

Bütçe
5 bin
Tamam işte şöyle düşün o ekran kartıyla oynayacağın oyun sınırlı zaten illa bir yerde değiştireceksin ileride kime satacaksın o hurdayı. Şimdi bile elden nasıl çıkarırız derdindeler. 1030 için söylüyorum bunları.
kanka şöle bi valo cs go gibi oyunlar oynıcam gt 5 arada incelemelere bbaktımda gt5 60 valo 130 falandı

Tamam işte şöyle düşün o ekran kartıyla oynayacağın oyun sınırlı zaten illa bir yerde değiştireceksin ileride kime satacaksın o hurdayı. Şimdi bile elden nasıl çıkarırız derdindeler. 1030 için söylüyorum bunları.
kanka şöle bişey var saten oynıcağım oyunlar valo cs go gt 5 forza falan bunları rahat 2 3 sene oynatır diye düşünüyorum
Yani illa ileride başka oyunlar oynamak isteyeceksin. Valo cs go bir yere kadar.
kanka şöle bişey apu almazsak 2. elde almazsak en mantıklısı bu gibi geliyo yanlışmıyım
Yani illa ileride başka oyunlar oynamak isteyeceksin. Valo cs go bir yere kadar.
birde incehesap güvenilirmi

Kanka şöyle bir şey var zaten oynayacağım oyunlar Valorant CS:GO GT 5 Forza falan bunları rahat 2-3 sene oynatır diye düşünüyorum.

Kanka şöyle bir şey APU almazsak 2. elde almazsak en mantıklısı bu gibi geliyor yanlış mıyım?

Bir de İncehesap güvenilir mi?

Hocam sorduğunuz o sistem alınır mı? Bizde diyoruz ki hayır o fiyata gidip APU alınır ileride yetmezse yanına güzel bir ekran kartı takılır. Siz gidip böyle sistem alırsanız başlıyorum saymaya.

1. İşlemci değişecek R3 1200 en son RX570 kaldırıyor o da ucu ucuna.
  2. O anakart çok kötü. B450 olmalı arasında 100 TL fark var zaten.
  3. O dandik 1030 satılacak ki 2 sene sonra kim alacak.
  4. RAM 8 zaten yetersiz.
  5. SSD 6 ay çalışırsa yatıp kalkıp dua edin. Zaten 240 belli bir süre sonra zulüm şu anda bile en düşük 480 alınmalı.

Hocam sorduğunuz o sistem alınır mı? Bizde diyoruz ki hayır o fiyata gidip APU alınır ileride yetmezse yanına güzel bir ekran kartı takılır. Siz gidip böyle sistem alırsanız başlıyorum saymaya.

1. İşlemci değişecek R3 1200 en son RX570 kaldırıyor o da ucu ucuna.
  2. O anakart çok kötü. B450 olmalı arasında 100 TL fark var zaten.
  3. O dandik 1030 satılacak ki 2 sene sonra kim alacak.
  4. RAM 8 zaten yetersiz.
  5. SSD 6 ay çalışırsa yatıp kalkıp dua edin. Zaten 240 belli bir süre sonra zulüm şu anda bile en düşük 480 alınmalı.

480 seçeceğim SSD, RAM 8 daha takacağım. Letgo'da 10 lıralık PC bıle satıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı