Neo 3 APU alınır mı?

O RAM'lerin icindeki ciple Ballistix RAM'inkiler karsilastirilamaz bile. Arkadas o RAM'leri 3200 MHZ'den 3600 MHZ'ye O.C ettigi zaman gozle gorulur bir sekilde performansi artacak. Bosuna vermiyor yani o 100 TL'yi.
O zaman Ballistixleri alayım hocam teşekkürler.
O RAM'lerin icindeki ciple Ballistix RAM'inkiler karsilastirilamaz bile. Arkadas o RAM'leri 3200 MHZ'den 3600 MHZ'ye O.C ettigi zaman gozle gorulur bir sekilde performansi artacak. Bosuna vermiyor yani o 100 TL'yi.
Hocam peki size bir şey sormak istiyorum, modlu sürücülerle windows 7 kurma rehberinizi okudum fakat pek illegal yapmak istemiyorum. Şu anki kullandığım dizüstü bilgisayardaki windows 10'u yeni alacağım bilgisayara geçiremez miyim bir şekilde? Windows 10'u ilk çıktığı zamanlarda ücretsizken indirmiştim. Bunu yeni alacağım bilgisayara geçirip dizüstü bilgisayarıma linux kurabilirim fakat öyle bir şey mümkün mü?
edit: şimdi araştırdım ki maalesef olmuyormuş.
@krejwd hocam Gigabyte B450M S2H V2 3600mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart anakartı burdan alsam olur mu? Tek farkı Overclock yapılmış.
işlemiciyide burdan AMD RYZEN 3 3200G 3,6GHZ 6MB CACHE VEGA8 WRAITH STEALTH FAN AM4 TRAY İŞLEMCİ | En Ucuzu Akakçe
Ya da direkt görseldeki gibi alsam ne olur hocam? Tek fark PSU farklı. Ayrıca notlar kısmında şöyle bir metin geçiyor: Sistemde kullanılan İşlemci, RAM, Depolama birimleri TRAY ve BULK modellerdir (Çoklu paketlerde gelmekte olup, tekli olarak kutusu bulunmamaktadır. Hiçbir özellik farkı bulunmamaktadır). Tray/bulk işlemcilerde stok fan bulunmadığı için kullanılacak fan değişiklik gösterebilir. Soğutucu satın alınmadığı durumda stok soğutucusuna denk ya da daha iyi fan kullanılmaktadır. Diğer tüm sistem bileşenleri gibi minimum 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
Bir sıkıntı yaratır mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:

Geri
Yukarı