Neo 3T10 vs Leo 3T10 vs Mantıs-1050 Ti

Fuzuliemir

Hectopat
Kek günü

Bu üç sistem arasında kaldım, bu siteler yeterince güvenli mi? Ve ayrı ayrı toplansa daha uyguna gelir mi? Anlayan arkadaşlar yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteler güvenli 1650'li olanı 2x8 GB RAM yapıp almanı öneririm. Bu aralar hazır sistemler daha mantıklı gibi duruyor.

Siteler güvenli 1650'li olanı 2x8 GB RAM yapıp almanı öneririm. Bu aralar hazır sistemler daha mantıklı gibi duruyor.

BIOSTAR filan diyor sıkıntı çıkmaz değil mi o parçalardan.

Bir de RAM'i 2X yapınca fiyat çok artıyor kendim dışarıdan RAM sipariş etsem daha mantıklı olmaz mı?

BIOSTAR filan diyor sıkıntı çıkmaz değil mi o parçalardan.

Bir de RAM'i 2X yapınca fiyat çok artıyor kendim dışarıdan RAM sipariş etsem daha mantıklı olmaz mı?

Anakartı diyorsunuz herhalde BIOSTAR iyidir sıkıntı çıkmaz. Dışarıdan RAM sipariş edebilirsiniz daha mantıklı olur ucuza gelir.

Anakartı diyorsunuz herhalde BIOSTAR iyidir sıkıntı çıkmaz. Dışarıdan RAM sipariş edebilirsiniz daha mantıklı olur ucuza gelir.

Son bir şey daha bende eski bir monitör var VGA girişli 60Hz şu anlık monitör alacak durumum yok kullanabilirim değil mi onun bir sıkıntı olmaz görüntü vermeme gibi filan.

Anakartı H510M yapmalıyım peki 140 TL oynuyor arada.

Son bir şey daha bende eski bir monitör var VGA girişli 60Hz şu anlık monitör alacak durumum yok kullanabilirim değil mi onun bir sıkıntı olmaz görüntü vermeme gibi filan.

Anakartı H510M yapmalıyım peki 140 TL oynuyor arada.

Emin değilim ama dönüştürücü alman gerekiyor sanırım H510M yaparsan güzel olur.

Bende onu düşünüyorum FPS Valorant, GO tarzı oyunlar oynadığım için aradaki farka gerek var mı diyorum ne yapsam bilemedim. Benim işimi çok fazla görür önemli olan uygun olması arada çok fark var mıdır acaba.
Ben de sıklıkla Valorant oynuyorum, fakat sistemle beraber yeni güncel oyunları da oynamak istiyorum. Bence Leo 3T10 her ikisinden de daha iyi, GTX 1650 GP GDDR6'nın daha iyi performans vereceğini düşünüyorum, bir de ben belleği Kingston Fury Beast RGB 16GB (2X8) yaptım ve 1TB HDD ekledim. 9,240 TL'ye geldi. 12 ay taksitle 10,400 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı