Neo Frontier Sherrif alınır mı?

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Bu son gelen Sherrif çok hoşuma gitti. oyuna normalde para atmayacaktım fakat fikrim değişti. Steam'den alışveriş yapmak için 400 TL ayırmıştım. 200 TL'si ile oyun aldım ve yeterli geldi. Kalan parayı bu Sherrif'e basmak istiyorum.

1) Sizce alınır mı?

2) Gelecek cevapları tahmin edebiliyorum ama yine de sorayım. Sherrif veya Marshall hangisini almalıyım? İkisini de çok beğendim şahsen.

Pek adetim değildir böyle konular açmak. Bu kategorideki ilk ve son konum bu olur herhalde.

Bu son gelen Sherrif çok hoşuma gitti. Oyuna normalde para atmayacaktım fakat fikrim değişti. Steam'den alışveriş yapmak için 400 TL ayırmıştım. 200 TL'si ile oyun aldım ve yeterli geldi. Kalan parayı bu Sherrif'e basmak istiyorum.

1) Sizce alınır mı?

2) Gelecek cevapları tahmin edebiliyorum ama yine de sorayım. Sherrif veya Marshall hangisini almalıyım? İkisini de çok beğendim şahsen.

Pek adetim değildir böyle konular açmak. Bu kategorideki ilk ve son konum bu olur herhalde.

Eğer çok sık oynuyorsanız alınır. Ben zamanında Valorant'a 500TL civarı para yatırdım şimdi çok çok nadir Valorant oynuyorum.

knk hangisini daha çok oynuyorsan onu al bence. Bence bu setteki sherif ve marshal alınır. İkiside çok güzeller. Oyunun en güzel sheriff ve marshal'ı olabilir.

Aslında son zamanlarda oynayamıyorum bilgisayarım yanımda olmadığından. Eve dönünce oynayabileceğim rahat rahat.

Sherrifte karar kıldım. Marshal da gayet güzel ama 400 lira veremem ikisine. 10 gün falan süresi var setin zaten biraz daha bekleyebilirim gibi. Benim kuzenle de konuşayım benim hesabı o kasıyor. Ben rekabetçi pek sevmiyorum. Deathmatch veya derecesiz oynarım genellikle.

Kişisel tercihim oyun almaktır. En son 400-500 TL civarına yağmacı karambit satın aldım. 1 hafta sonra 3. parti yazılımdan sınırsız ban yedim.

Oyun olarak ne önerirsiniz hocam?

Ben olsam ya oyun alırım kalan paraya ya da Csgo'ya yatırırım. İlla alacağım diyorsan sen bilirsin sheriff'i almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı