Neoforza RAM kaliteli midir?

• Konuyu başlatan 1zy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

1zy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Neoforza RAM kaliteli midir? Diğer markalardan farkı nedir? 16 GB 3200 MHz modelini almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Firmayı biraz araştırmıştım. Çin'li bir üreticiymiş, zaten bellekler falan Micron veya Samsung oluyor bu yüzden alabilirsiniz. Ek olarak baktığım zaman aynı özellikte RAM'lerden çok daha uygun fiyatlı, bütçeniz değilse bilindik firmalara da yönelebilirsiniz ancak Neo Forza RAM'ler de sizi üzmez.

Firmayı biraz araştırmıştım. Çin'li bir üreticiymiş, zaten bellekler falan Micron veya Samsung oluyor bu yüzden alabilirsiniz. Ek olarak baktığım zaman aynı özellikte RAM'lerden çok daha uygun fiyatlı, bütçeniz değilse bilindik firmalara da yönelebilirsiniz ancak Neo Forza RAM'ler de sizi üzmez.
Peki neoforza mikron mu Samsung mu kullanıyor

Zaten dünyada 3 farklı bellek üreticisi var. Samsung, Micron veya Hynix belleklerden birisini kullanıyordur. Neo Forza RAM'e sahip olmadığım için maalesef pek bilgim yok. Eğer bilindik firmalar ile arasında 30-40 TL var ise bence biraz daha verip bilindik firmalara yönelebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı