Nerede bu tabletler?

@465789 o dediğin gri tahtalar Kur 2 akıllı tahtalar. Şimdi de Kur 3 çıkarıp ilkokullara verecekler miş. Onların ne işine yarayacak her ne kadar bilmesem de bence onlara da Kur 2 verilmeli en fazla. Kur 3 akıllı tahtalar da liselere verilmeli. Ama saçma bir sistem var burada :)

Haklısınız hocam. Şöyle bir durum var mı şu an çoğu ilkokulda dokunmatik ekran görevi gören tahtalar var. Ve görüntü proseksiyonla sağlanıyor. Haliyle de siniflarda dizustuler mevcut. Yeni tahta dagitilsa bile hocaların HDMI ile yansıtıp kendi bilgisayarları üzerinden kullanacağını düşünüyorum. Şu an liselerde faz 1 tahtalar mevcut. Onlarda da i5-2***M, 4 GB RAM ve 500GB HDD var. Üstüne hala Windows 7 var ve desteği malum kesildi. Hadi özel okullar bu destek olayından para ile alıyorlardır ama devlet için pek sanmıyorum.

Bana bu sistemde verilen fayda sadece yine kendim verdiğim verginin bana burs sıfatıyla dönmesi. Çalışarak başardığım en büyük şey bu herhalde

Vallahi ben Atılım Üniversitesi tarafından hazırlık dersleri bahanesiyle kendi ürettikleri tablete ve içindeki uygulamalara 3300 TL vermek zorunda bırakıldım. Benim tablet orada. 😂

Hort ediyor olabilirim ama benimle iletişime geçebilir misin? Atılım Üniversitesini tercih etmeyi düşünüyorum bana yardımcı olabilirsen çok mutlu olurum. Sağlıcakla kal.

Geri
Yukarı