Nereden giyiniyorsunuz?

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Trendyol'da geziyorum. Ya tamamen Basic sweat ya da polarlar var ya da belli başlı mağazaların Instagram'da gördüğümüz klasik tasarımlardan olan ürünleri var.
Siz nereden giyiniyorsunuz eşofman üstine sweat, polar falan bir şeyler arıyorum ama bulamıyorum.
Yani genel olarak sevdiğim hiçbir şey bulamıyorum artık sanki.
Instagram'da 1-2 butikte gördüm ama onlara da güvenebilir miyim bilmiyorum. Shopier üzerinden satıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'da geziyorum. Ya tamamen Basic sweat ya da polarlar var ya da belli başlı mağazaların Instagram'da gördüğümüz klasik tasarımlardan olan ürünleri var.
Siz nereden giyiniyorsunuz eşofman üstine sweat, polar falan bir şeyler arıyorum ama bulamıyorum.
Yani genel olarak sevdiğim hiçbir şey bulamıyorum artık sanki.
Instagram'da 1-2 butikte gördüm ama onlara da güvenebilir miyim bilmiyorum. Shopier üzerinden satıyorlar.
Bit pazarından giyiniyorum.

Ara sıra pazarda gördüğüm beğendiğim bir şey olursa alıyorum onun dışında LCW'dan veya Madammoda'dan alışveriş yapıyorum ama onlardan almamın özel bir sebebi yok sırf eve yakın diye oralardan alıyorum.

Fark etmiyor benim için, marka değil kalite önemli. Yeri geliyor DeFacto'dan giyiniyorum, yeri geliyor Network'den giyiniyorum.

Bershka, Pull&Bear, Zara biliyorum bu markalar çok kaliteli değil ama uyguna düşürünce satın alıyorum hayatımda bir tane ürünü bile indirimsiz almadım, almam.

LTB tavsiye edildi siyah Slim fit kot pantolon aldım daha 1 sene olmadan rengi attı ve yırtıldı.

Çok şansım yok şehirimde bulunan herhangi bir büyük beden mağazasından giyiniyorum.

Geri
Yukarı