Nereden Giyiniyorsunuz?

Genellikle açık V yaka tişört giydiğim için o tarz satan neresi var alıyorum. Geçen Colins mağazasında 50 TL gibi bir fiyata vardı 3 tane almıştım. Ondan önce DeFacto mağazasında 30 TL gibi bir fiyattan bulmuştum. Kışın kot pantolon yazın kot şort giyiyorum tek kriterim renginin maviye çok uzak olmayan lacivert tonlamasında olması nerede bulursam alırım. Tek marka takıntım hak etmediği ürüne para vermektir. Mağaza ismi vermeyeceğim ama herkesin ulaşabileceği bir marka 60 TL gibi bir fiyata tişört satıyordu, herkesin ulaşamayacağı kapısı ağır bir mağazada ise tişört 70 TL'ydi. Fiyatlar birbirine yakın ama kalite arasında dağlar gibi fark varsa tabi ki marka takıntısı yaparım.

Minimalistim. Gündelik için evdeysem yazın kışın fark etmez, pazardan 5 liraya aldığım basit şortlar ve Defacto'dan 10 liraya aldığım sıfır kollularla takılırım; dışarı çıkacaksam lcw, defacto gibi yerlerden alınmış şortları sweatshirtleri giyer çıkarım(hava soğuksa pantolon giyerim).

Öyle değişik markalardan almam bildiğimde kalırım sevdiğimde kalırım. Beğendiğim ürünü bekler 1 ay sonra yarı fiyatına alırım. Bir pantolonu sevdiysem ürün kodunu kaydeder öldükçe gider yeniden alırım.

1.5 yıl geçmiş. Parayı bulduğum için ev içinde pazardaki emitasyon ürün satan sporcu abiden Air Jordan şortlar alıp çakma crocslarla geziyorum üst hala aynı. Ayrıca artık gömlek giymeye başladım. O bildiğiniz gömleklerden :D. Bu arada hala aynı şekilde pantolon alıyorum. Kotçu tanıdığım var aynı kotlardan eskidikçe alıyorum minimalistlik harika.

Yeni konular

Geri
Yukarı