Nereden kaliteli PS3 kolu bulabilirim?

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi benim cihazın kolu bozulmuştu. Ben yeni bir kol almaya karar verdim. Ancak PS3 ve kolları artık üretimini durdurduğu için 0 ve orijinal kol yok. Sahibinden ve Letgo gibi sitelerden alırsam dolandırılma ihtimalim yüksek. Sıkıntılı bir şey verir diye oralardan almak istemiyorum. Hani şöyle yan sanayi de olsa orijinal olmasa da orijinal kadar kaliteli sorun çıkartmayacak 0 kol alabileceğim bir yer var mı? Önerilerinizi beklerim.

Bir de gerçekten kaliteli bir kol istiyorum derseniz linkteki de olur.
Zaten piyasadaki Monster, MSI gibi kollar da uyumludur.

Bir de gerçekten kaliteli bir kol istiyorum derseniz linkteki de olur.
Zaten piyasadaki Monster, MSI gibi kollar da uyumludur.
Hocam 2. attığınız pahalı ama 1. linkte olan iyi gibi duruyor. "CRKTEKNOLOJİ" satıcısı da satıyormuş bu ürünü. Oradan mı almalıyım yoksa "Elvita" satıcısından mı?

@CHRİS W4LKER satıcılar hakkında bilgim yok. Puana da bakabilirsiniz.

Teşekkürler hocam. "CRKTEKNOLOJİ" satıcısından alacağım sanırım. Puanı daha fazla.
Yorumlarda sahte olduğu söylenmiş.
1652605149343.png

Yorumlarda sahte olduğu söylenmiş.
Eki Görüntüle 1388397
Ben illa orijinal olmasını istemiyorum zaten hocam. Yan sanayi olsa da olur kaliteli olsun yeter. Kötü yorum yapanlar genel de ya yalan söylüyor ya kendisi bozuyor ya da gerçekten ona şansa bozuk geliyor. Benim kuzenim 3 yıl önce bunun gibi bir kol aldı. Yorumlar da 3-5 kişi yorum yapmış yine bozuk sıkıntılı falan filan. Kuzenim fıstık gibi kullandı gram sıkıntı çıkmadı.

Maalesef replika çıkabilir. Tam orijinali zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı