C# Nereden öğrenilir?

czerny

Hectopat
Daha fazla  
C# nereden öğrenebilirim? İngilizce olursa daha iyi olur ama Türkçe de olabilir. Çok eski olmasın. Daha önceden açılmış konuların hepsi 2-3 yıl öncesinden kalmaydı ya da ben bulamadım bu yüzden yeni konu açma kararı aldım. Teşekkürler.

Yine de videoların yeni ve İngilizce olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Udemy tarzı ortamlarda pek bilgim yok o yüzden sormak istedim.
FreeCodeAcademy ve codeaca bakabilirsin. İçerikleri güncel ve tek bir tane var aslında. Sırayla gidiyorsun. İngilizce'deki buzz kelimelere takılmamaya veya anlamaya çalıştıktan sonra sorun yok. Yani basit ve aslında bildiğin işlemler için uzun ve hiç duymadığın bir kelime kullanıyorlar, aslında parentez içine alıp işleme öncelik vermekten bahsediyor falan oluyor mesela. O yüzden bu kişilerin yaptığı yayınlar pek yabancı tüketici dostu değil.

FreeCodeAcademy ve codeaca bakabilirsin. İçerikleri güncel ve tek bir tane var aslında. Sırayla gidiyorsun. İngilizce'deki buzz kelimelere takılmamaya veya anlamaya çalıştıktan sonra sorun yok. Yani basit ve aslında bildiğin işlemler için uzun ve hiç duymadığın bir kelime kullanıyorlar, aslında parentez içine alıp işleme öncelik vermekten bahsediyor falan oluyor mesela. O yüzden bu kişilerin yaptığı yayınlar pek yabancı tüketici dostu değil.
Tamamdır teşekkür ederim, iyi geceler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı