Nereden PS5 alınabilir?

Şu an PS5 almak için hiçbir sebep yok. Çok büyük saflık olur o paraları vermek. Resmi fiyatından almak için stoklara girmesini beklemek en mantıklısı. Vatan, Amazon, Teknosa gibi yerler stoklara azar azar getiriyor. 6.000 TL'den almak varken, 7.000 TL veya daha üstü para verilmez.
Bayadır bekliyorum stokları sabrım kalmadı. Bilgisayarım çok kötü lol oynuyorum kaç aydır dayanamıyorum artık. Demon Souls oynarım en azından. Benim bahtsızlığıma aldıktan 2-3 gün stok gelir...

Bayadır bekliyorum stokları sabrım kalmadı. Bilgisayarım çok kötü lol oynuyorum kaç aydır dayanamıyorum artık. Demon Souls oynarım en azından. Benim bahtsızlığıma aldıktan 2-3 gün stok gelir...
Yerinizde olsam sürekli Vatan, Teknosa, Amazon kovalarım. 6.000 TL'ye almak varken gereksiz yere pahalı almak cidden israf olur. Şimdilik PS5 almaya değmez. Adamlar konsolu ortaya attı ama hiçbir icraat yapmadı. Konsol satılsın diye uğraştıkları yok. GOW türü oyunlar 2022 gibi gelecek. Belki daha bile uzun sürebilir. Demon Souls oynamakta yeterli olmayacaktır.

Ben olsam bağımsız oyunlara sarardım. Hem fazla sistem istemeyen kaliteli oyunlar oluyor. En azından stok gelene kadar Dead Cells, Hades gibi oyunlar ile zaman geçirilebilir. Birçok oyun var sistem gerektirmeyen. Benim sistemim iyi olmasına rağmen bahsettiğim oyunları oynuyorum. Yine de siz bilirsiniz tabi.

Yerinizde olsam sürekli Vatan, Teknosa, Amazon kovalarım. 6.000 TL'ye almak varken gereksiz yere pahalı almak cidden israf olur. Şimdilik PS5 almaya değmez. Adamlar konsolu ortaya attı ama hiçbir icraat yapmadı. Konsol satılsın diye uğraştıkları yok. GOW türü oyunlar 2022 gibi gelecek. Belki daha bile uzun sürebilir. Demon Souls oynamakta yeterli olmayacaktır.

Ben olsam bağımsız oyunlara sarardım. Hem fazla sistem istemeyen kaliteli oyunlar oluyor. En azından stok gelene kadar Dead Cells, Hades gibi oyunlar ile zaman geçirilebilir. Birçok oyun var sistem gerektirmeyen. Benim sistemim iyi olmasına rağmen bahsettiğim oyunları oynuyorum. Yine de siz bilirsiniz tabi.
İnan ne var ne yok oynadım sistem gerektirmeyen. Xbox Series S alıp seneye PS5 de alabilirim belki. Tüm siteleride kovalıyorum stok için 2 haftadır çok yakında diyor Vatan Pc sayfasında hala gelişme yok. Yaz bitiyor okul dönemi çok zamanım olmuyor.

Hocam biraz uzağım bu konulara nasıl işliyor olay da 6Klık ürün 7 8 k oluyor.
Bu ürün piyasada şuan zor bulunduğu için fiyatları yükseltiyorlar. Stok gelmesini ve fiyatların ucuzlamasını bekleyemeyenler yüksek fiyattan almış oluyor. Bir ürün piyasada ne kadar az ise o kadar değerlenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı