Çözüldü Nereden Windows 7 ISO dosyası bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SUPREME GAMİNG

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 2300X Ekran Kartı: RX 570 8GB SSD: 480 GB Adata SSD 3100MB okuma/yazma RAM: 8GB DDR4 RAM Anakart: Gigabyte A320M-S2H
Merhaba nereden Windows 7 Ultimate 32 Bit ISO dosyası bulabilirim?

Çözüm
Hocam günlük kullandığınız bir bilgisayarsa sistem özelliklerini belirterek konu açın. Windows 7 kullanılacak bir işletim sistemi değil.

Hocam anlatamamış olabilirim eski bilgisayarıma format atacağım USB hazırlıyorum.

Hocam adam ISO dosyası istemiş sistem özellikleri sizi ilgilendirmez ki adamında yeni konu açmasınada gerek yok bence.

Hocam teşekkür ederim indirdim.

1712949171516.png
Hocam günlük kullandığınız bir bilgisayarsa sistem özelliklerini belirterek konu açın. Windows 7 kullanılacak bir işletim sistemi değil.

Hocam adam ISO dosyası istemiş sistem özellikleri sizi ilgilendirmez ki adamında yeni konu açmasınada gerek yok bence.

Hocam anlatamamış olabilirim eski bilgisayarıma format atacağım USB hazırlıyorum.

Hocam teşekkür ederim indirdim.

1712949171516.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı