Nereye kadar devam edecek bu pahalılık?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
A101 Philips kulaklık gelmiş 349 lira. Bir araştırayım dedim. Birkaç ay önce yine A101'e gelmiş, aynı kulaklık o zaman şimdi ki olan fiyatından 2 kat daha ucuz, şaka gibi olaylar. Artık ciddi derecede dayanılmaz bir hale geldi bu durum. Bir şey mi alacaksın bulduğun zaman hemen aldın aldın, çünkü yarın oldu mu 2 katı fiyatıyla almak zorunda kalacaksın.

Siz gençler bilmezsiniz, Urartu hiyeroglifi kullandığımız dönemde bu ülkede gaz kuyrukları vardı! Ekmek kuyrukları vardı! Hastane kuyrukları vardı!

Şimdi her şey biraz pahalı olmuşsa ne var bunda? Paramız var ki pahalı.
Gaz yağı alamadık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A101 Philips kulaklık gelmiş 349 lira. Bir araştırayım dedim. Birkaç ay önce yine A101'e gelmiş, aynı kulaklık o zaman şimdi ki olan fiyatından 2 kat daha ucuz, şaka gibi olaylar. Artık ciddi derecede dayanılmaz bir hale geldi bu durum. Bir şey mi alacaksın bulduğun zaman hemen aldın aldın, çünkü yarın oldu mu 2 katı fiyatıyla almak zorunda kalacaksın.
Türk halkına artık üzülmüyorum, halklar hakettiği gibi yönetilir. Bunlar daha iyi günlerimiz.

Geri
Yukarı