Nereye kadar?

Üzerine zaten mültecilerle doldu taştı ülke. Daha az önce Instagram'da yabancı uyruklu bir çocuğun gündüz vakti belediyenin bisikletini elini kolunu sallaya sallaya çalarkenki videosunu gördüm. Ramak kaldı çıldırmama. Bence artık aklı başı yerinde olan insanların toplanıp protesto etmesi lazım. Ülkenin başına okumamış etmemiş insanların geçmemesi lazım.

Ülkede çözülmesi gereken sorunlar:
1)ekonomi
2)mülteciler
3)adalet
4)eğitim
Her biri için 10 yıl desek hiç değmez al bileti hit Avrupa'ya.

Ülkede çözülmesi gereken sorunlar:
1)ekonomi
2)mülteciler
3)adalet
4)eğitim
Her biri için 10 yıl desek hiç değmez al bileti hit Avrupa'ya.

Ufacık bir imkanım olsa gideceğim. Şahsen artık ülkenin pek düzelceğini sanmıyorum. Eğitim bakanı diye mühendis koyarsalar, Allah kitap deyip -3 IQ insanları kullanırlarsa olmaz. Geçen bir abimiz şöyle dedi bana. Oy kullanacak kişinin en az lise mezunu olması şart ve 50 yaş üzeri oy kullanmaması gerekir. Haklı bence de.

Ufacık bir imkanım olsa gideceğim. Şahsen artık ülkenin pek düzelceğini sanmıyorum. Eğitim bakanı diye mühendis koyarsalar, Allah kitap deyip -3 IQ insanları kullanırlarsa olmaz. Geçen bir abimiz şöyle dedi bana. Oy kullanacak kişinin en az lise mezunu olması şart ve 50 yaş üzeri oy kullanmaması gerekir. Haklı bence de.

Hocam bence lise değil üniversite olmalı. En azından insanları hayatı daha iyi anlar üniversitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı