Nerfli Olaf bu mu?

Behzat Amir

Centipat
Udyr vardı karşıda erken oyunda 2 kere kestim. Tüm lanelerime gank atıp kill verdim. 2 item çıkınca ulti + kan içenle 3 kişi çıkartıp diğerlerine de bays geçirip öldüm ve takım topladı. Tüm takımı kastırdım, 4 kere solo ejder yapıp üstüne 2 de 2'ler attım.
Bu çara nasıl nerf geldi?

2 senedir nerf yemeyen bir çardır kendisi, RIOT'ta bir çalışanın maini falan sanırsam, 10. sezonun sonlarında sonunda fark ettiler nerflemeye başladılar. Her turnuva maçında Olaf jungle, SoloQ'da Olaf dominasyonu falan bıkkınlık vermişti artık.

Kaniçen'in OP olmasının da önemi var.

Yeni mi farkettiniz oyunda nerfün boş geldiğini. Ben 3-4 yıldır bu oyunu oynuyorum nerflerin bir işe yaradığını görmedim. Yeni itemlerle daha bir saçma oldu oyun. 11/2 Twisted Fate oynarken rakip support Nautilus beni kesmişti 1v1de.

Yeni mi farkettiniz oyunda nerfün boş geldiğini. Ben 3-4 yıldır bu oyunu oynuyorum nerflerin bir işe yaradığını görmedim. Yeni itemlerle daha bir saçma oldu oyun. 11/2 Twisted Fate oynarken rakip support Nautilus beni kesmişti 1v1de.
Aynen sanki Buff geliyor 10 2 3 katayım 2 6 7 nati beni kesiyor.

Olaf gerçekten çok op ultisi yüzünden. Ve e yeteneğinin gerçek hasar atması cabası ama Sezon 11'e girene kadar adam akıllı bir Olaf oyunum yoktu. Kaniçeni gördükten sonra şu an nerdeyse her maç Olaf spamlıyorum ve kazanıyorum.

Hocam geçen Kayn oynuyordum ve internet 3 dakikalığına kesildi. Oyuna geri döndüm. Karşı Jungle Jax 5 kill almıştı. Jungle diffler havada uçuyordu. Darkin'e dönüşüp kaniçen'i çıktım ve sonuç: Zafer.

Yeni konular

Geri
Yukarı