Neron Silver Arc A750'li sistem alınır mı?

15.750 TL'ye ne bekliyorsun ki? 16 bin liraya @pawEn'in attığını alabilir ayrıca.
Onda işlemci 5500 var 5600 yapınca 16700 falan yapıyor. Arc 750 az bir farkla daha iyi performans veriyor sadece kasayı değişse 1000TL farka 12400F ile beraber daha güçlü ekran kartı olur.

Onda işlemci 5500 var 5600 yapınca 16700 falan yapıyor. Arc 750 az bir farkla daha iyi performans veriyor sadece kasayı değişse 1000TL farka 12400F ile beraber daha güçlü ekran kartı olur.
Sparkle marka ekran kartı Cyberpunk oynarken 77 dereceye çıkıyor. Sistemin diğer parçaları da Allah'a emanet zaten. Kendi bilir.

Sorun Gamepower olması zaten. Benim attığım sistemdeki işlemciyi 5600 yapıp alman senin için en uygun seçenek olur.
Tamam kasayı değişecek işte 750 TL kasa farkı 1000TL daha ucuza geliyor Ayrıca 1TB ssd var sistemde.

Vento kasa ile daha soğuk çalışır Ayrıca sadece Cyberpunk'da çıkmış o sıcaklığa birşey olmaz.

A750'yi kendim alacak olsam güvenemem. Tamam Intel çalışıyor ediyor ama daha kendini kanıtladığı düşünmüyorum. 2. el satmak istediğinde de sıkıntı yaşaması olası.

Bence arkadaşın çıkabileceği en fazla bütçeyi öğrenirsek daha iyi bir öneri yaparız gibi.

@proWXL

Fark etmez ama RX 6600'de o dönemde para etmez hale gelecek bu arkadaş. Kartı satayım yeni kart alayım diyene kadar 6000 serisi falan artık 1050 Ti gibi görülmeye başlanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
A750'yi kendim alacak olsam güvenemem. Tamam Intel çalışıyor ediyor ama daha kendini kanıtladığı düşünmüyorum. 2. el satmak istediğinde de sıkıntı yaşaması olası.

Bence arkadaşın çıkabileceği en fazla bütçeyi öğrenirsek daha iyi bir öneri yaparız gibi.

@proWXL
Elimde bulunan sistemi satmaya çalışıyorum şuan, eğer satarsam 21k seviyelerine çıkabilirim, ama daha net bir fiyat yok, yakın zamanda belli olur o zaman tekrar haber veririm size, ama şuanki sistem benim içime sindi, kasayı değişince sorun çözülüyor sanırım.

Elimde bulunan sistemi satmaya çalışıyorum şuan, eğer satarsam 21k seviyelerine çıkabilirim, ama daha net bir fiyat yok, yakın zamanda belli olur o zaman tekrar haber veririm size, ama şuanki sistem benim içime sindi, kasayı değişince sorun çözülüyor sanırım.
Bütçe 21k ise 22k yaparsanız 5600 ve 4060Ti'lı sistem var. Bence zorlayın bütçeyi.

Bütçe 21k ise 22k yaparsanız 5600 ve 4060Ti'lı sistem var. Bence zorlayın bütçeyi.
Elimden geldiğince deniyorum, ama sınav haftası kötü geçerse bütçe 0 a iner direkt 😔

Hocam bütçe sorununu çözdük fakat başka bir sorun var, seneye 12. Sınıf olucam ve üniversiteye geçerken 2. Bir bilgisayar alma durumum yok, sizce 12. Sınıf bitene kadar idare etmesi için mevcut sisteme yükseltme yapmak mı daha mantıklı, yoksa sıfırdan bir sistem alıp onu 12. Sınıf sonunda satmak mı daha mantıklı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı