Nescafe çekilişleri gerçek mi?

haliltrr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) İ7-9750H CPU @ 2.60Hz 16GB Bellek
OMEN by HP Laptop 15-dc1xxx
Ben şu ana kadar 420 TL bu çekilişe harcadım daha bitmesine 59 gün var bitene kadar ortalama bunun üstüne 1000 TL daha ekleyeceğim, bir AirPods veya bir Apple Watch kazanma şansım var mı sizce?

Bir de çekilişi kazandığımızda telefon yoluyla arayıp haber mi veriyorlar yoksa mesaj atıp falan mı haber veriyorlar bize?
(Çekiliş 15.08.2023 tarihinde bitecek)

WhatsApp Görsel 2023-06-16 saat 16.06.39.jpg

Son düzenleme:
Büyük hediyelerde hile hurda olayı olabilir. Sırf bu yüzden Nescafe çalışanlarının çekilişe katılması yasak lakin sadece bu önlem yeterli mi? Planlı programlı bir operasyona karşı tabiki de değil. Lakin bahsettiğin ufak hediyelerin çıkma şansı var yanlış hatırlamıyorsam gazetede kazananları gösteriyorlardı. Büyük hediyeler de İstanbul'da bir ihale salonunda veriliyordu. Hepsi kendi sitesinde yazıyor bakabilirsin.

Şahsen güvenmiyorum, ürünün satışını arttırmaya yönelik politika izleniyor. Bedava peynir fare kapanında olur derler. Verdiklerini varsayıyorum, bir milyon kişide bir kişiye veriyorlardır muhtemelen. Anlayacağınız şans %1 bile değil.

Şahsen güvenmiyorum, ürünün satışını arttırmaya yönelik politika izleniyor. Bedava peynir fare kapanında olur derler. Verdiklerini varsayıyorum, bir milyon kişide bir kişiye veriyorlardır muhtemelen. Anlayacağınız şans %1 bile değil.

Hocam benim akrabaya çıkmıştı geçen çekilişte.

Ben şu ana kadar 420 TL bu çekilişe harcadım daha bitmesine 59 gün var bitene kadar ortalama bunun üstüne 1000 TL daha ekleyeceğim, bir AirPods veya bir Apple Watch kazanma şansım var mı sizce?

Bir de çekilişi kazandığımızda telefon yoluyla arayıp haber mi veriyorlar yoksa mesaj atıp falan mı haber veriyorlar bize?
(Çekiliş 15.08.2023 tarihinde bitecek)

Eki Görüntüle 1824578

Magnum çekilişine katılman daha mantıklı.

Geri
Yukarı