Nescafe'nin tadının degismesi

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
2'si bir arada ve 3'ü bir arada olan küçük paketteki Nescafe'ler artık daha tatsız ve ağızda acı tat bırakıyor gibi geliyor bana. Eskiden şekersiz içerdim, artık şeker koyunca bile güzel olmuyor tadı.(Kavanoz içinde satılan Nescafe Gold'larda boyel bir şeyle karşılaşmadim)Size de böyle geliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekonomide geçen sene 1.5TL'ye satılan mal şu an 4-5TL'ye satılması gerekiyor tabii 5TL olamayacağına göre kaliteden kısıyorlar. Zaten 3Ü1Arada'nın ne olduğu meçhul kahve gibi değil. BİM'in ucuz kahvesi gibi.

Bu ekonomide geçen sene 1.5TL ye satılan mal şu an 4-5TL ye satılması gerekiyor tabi 5TL olamayacağına göre kaliteden kısıyorlar. Zaten 3ü1arada'nın ne olduğu meçhul kahve gibi değil. Bim'in ucuz kahvesi gibi.
Jacobs nasıl sizce, reklamlarda görüyorum sürekli.

Migros ve şok markette satılan 3Ü1 arada kahvelerin tadı çok güzel. Migros'un genel olarak kendi markası olan ürünleri çok beğeniyorum. Kaliteli üretiyorlar. Üzerinde m logosu varsa tereddüt etmeden alıyorum. Sadece kahve de değil genel olarak kendi marka ürünleri çok kaliteli oluyor. Kaliteli firmalar ile anlaşıp yaptırıyor adamlar.

Jacobs nasıl sizce, reklamlarda görüyorum sürekli.
Jacobs'un 3ü1 arada kahvesi bence 3ü1 arada kahveler içinde en kaliteli olanlardan biri. Gerçek kahve tadını veriyor. Jacobs zaten Alman malı.

Konusunu da açmıştım. Bence Jacobs Nescafe'den kaliteli.

Bu ekonomide geçen sene 1.5TL'ye satılan mal şu an 4-5TL'ye satılması gerekiyor tabii 5TL olamayacağına göre kaliteden kısıyorlar. Zaten 3Ü1Arada'nın ne olduğu meçhul kahve gibi değil. BİM'in ucuz kahvesi gibi.

Nescafe 2si1bir aradalarin ve türevlerinin neredeyse kahve ile bağlantısı yok(tat olarak)ama sıcak ve tatlı bir şeyler içmek istediğimde ara sıra içerdim, keşke böyle bir yola gidilmeseydi.

Filtre kahve seviyorsanız,Jacobs'un filtre kahvesi güzel.Cozunebilir olanını denemedim ama güzel deniliyor.
Ben üçü bir arada olanı aldım bugün, nescafe üçü bir arada daha güzel geldi bana Jacobs'a göre. Çok fazla şeker var içinde. Hafif de acı tat bırakıyor.

Ben üçü bir arada olanı aldım bugün, nescafe üçü bir arada daha güzel geldi bana Jacobs'a göre. Çok fazla şeker var içinde. Hafif de acı tat bırakıyor.
@DTB

Nescafe 2si1bir aradalarin ve türevlerinin neredeyse kahve ile bağlantısı yok(tat olarak)ama sıcak ve tatlı bir şeyler içmek istediğimde ara sıra içerdim, keşke böyle bir yola gidilmeseydi.
Bu tarz değişimleri inceleyen insanlar var onlara bakabilirsiniz.
Mesela bu bir örnek.

Migros ve şok markette satılan 3Ü1 arada kahvelerin tadı çok güzel. Migros'un genel olarak kendi markası olan ürünleri çok beğeniyorum. Kaliteli üretiyorlar. Üzerinde m logosu varsa tereddüt etmeden alıyorum. Sadece kahve de değil genel olarak kendi marka ürünleri çok kaliteli oluyor. Kaliteli firmalar ile anlaşıp yaptırıyor adamlar.
Teşekkürler deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı