Nesine’ye Papara ile para yatırılıyor mu?

Papara, ıninal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden Nesine.com'a para transferi yapılamamaktadır.

Yalnız ben mail atmıştım detaylı bilgi için bana şunu dediler; bu ne demek tam olarak.
Açıklar mısınız?

Anlaşmalı olmadığımız bankalar aracılığı ile Garanti BBVA'na ait IBAN numaramıza aşağıdaki bilgileri kullanarak EFT yoluyla para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

banka adı: Garanti BBVA.
IBAN:TR060006200038200006295555
alıcı adı: Nesine.com
açıklama: üye numaranız.

Yalnız ben mail atmıştım detaylı bilgi için bana şunu dediler; bu ne demek tam olarak.
Açıklar mısınız?

Anlaşmalı olmadığımız bankalar aracılığı ile Garanti BBVA'na ait IBAN numaramıza aşağıdaki bilgileri kullanarak EFT yoluyla para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

banka adı: Garanti BBVA.
IBAN:TR060006200038200006295555
alıcı adı: Nesine.com
açıklama: üye numaranız.

Hocam işte sadece inan yoluyla yatırabilirsinoz.

Paparadan Nesine 'nin Garanti BBVA hesabına para göndererek yatırabilirsiniz demişler. Yani Paparadan para gönderirken IBAN 'a göndermeyi seçin ardından da açıklamaya üye numaranızı yaparak para gönderin. Ben böyle anladım. Yine de tam emin değilim.

Papara'dan Nesine'nin Garanti BBVA hesabına para göndererek yatırabilirsiniz demişler. Yani Papara'dan para gönderirken IBAN'a göndermeyi seçin ardından da açıklamaya üye numaranızı yaparak para gönderin. Ben böyle anladım. Yine de tam emin değilim.

Hayır Papara'nın ilanı kişisel olmadığı için para gitmez ve açıklamaya bir şey yazamaz.

Ne alaka? Arkadaş yukarıdaki IBAN'ı yazıp açıklamaya üye numarasını yazdıktan sonra bu şekilde para yatırabilir ki bütün siteler neredeyse böyle işliyor.

1643275461378.png

Ve ayrıca açıklamaya hesap numarasını yazamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı