Gıda Nesquik kakaolu buğday ve mısır gevreği 21,50 TL

Muzlu ve çileklileri de var deenenebilir ama 310gram.

Nesquik Kakaolu Mısır Gevreği 1 kg olanı BİM'de tahmini 1-1.30 ay önce 30-35 arası fiyatta satılıyordu galiba. Şu an ne kadar bilmiyorum ama aynı fiyat civarında satılıyorsa 450 gr yerine bunu almak daha mantıklı.

Nesquik Kakaolu Mısır Gevreği 1 kg olanı BİM'de tahmini 1-1.30 ay önce 30-35 arası fiyatta satılıyordu galiba. Şu an ne kadar bilmiyorum ama aynı fiyat civarında satılıyorsa 450 gr yerine bunu almak daha mantıklı.

1 kilonun 30-35 lira civarı satıldığını sanmıyorum. Hatırladığım kadarıyla daha pahalıya denk geliyordu ama bugün uğrayıp buraya ekleyeceğim. Dediğiniz fiyatlara ancak kendi markalarının mısır gevreği satılıyordur.
A101 sitesinde bu fiyata satılıyor. Nesquik Çikolatalı Mısır Gevreği 1000 G

1 kilonun 30-35 lira civarı satıldığını sanmıyorum. Hatırladığım kadarıyla daha pahalıya denk geliyordu ama bugün uğrayıp buraya ekleyeceğim. Dediğiniz fiyatlara ancak kendi markalarının mısır gevreği satılıyordur.
A101 sitesinde bu fiyata satılıyor. Nesquik Çikolatalı Mısır Gevreği 1000 G

Nesquik markasına aitti. 1-1.30 ay önceydi. Fiyatlar bir tık değişmiş olabilir. Her mağazasında satılıyordur.

Nesquik markasına aitti. 1-1.30 ay önceydi. Fiyatlar bir tık değişmiş olabilir. Her mağazasında satılıyordur.

En son baktığımda 1kg fiyatı BİM'de 52,50 TL'ydi.

@Leon Dayı
BİM'de göremedim ama Kellogg's Coco Pops 1 kg fiyatı 52,50 TL idi. A-101'de 1 kg Nesquik 51,50 TL idi.

700Gr olanı 29 TL yazıyor. Daha avantajlı değil mi? Altta önerilenler de var.

Evet daha avantajlı oluyor.
A-101'de böyle bir şey gördüm. Kellogg's Coco Pops almak isteyenler için uygun.

1.jpg

Geri
Yukarı