Nestle Coffee Mate zararlı mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
4 çay kaşığı Jacobs Cronat Gold üzerine 2 çay kaşığı Nestle Coffee Mate ekliyorum. Coffee Mate hakkında internette olumsuz yorumlar var. İçeriğindeki katkı maddeleri sebebiyle kanser yapar diyenler var. Sizce doğru mu bu?

Son düzenleme:
4 çay kaşığı Jacobs Kronat Gold üzerine 2 çay kaşığı Nestle Coffee Mate ekliyorum. Coffee Mate hakkında internette olumsuz yorumlar var. İçeriğindeki katkı maddeleri sebebiyle kanser yapar diyenler var. Sizce doğru mu bu?
Hocam markette gördüğünüz ürünlerin yarısı zaten kanserojen vb. zararlı maddeleri içeriyor, siz kendinize iyi bakarsanız bir sorun olmaz.

Hocam bunun yerine süt tozu alsam daha faydalı olur mu?

Süt tozunda da yoktur herhalde katkı maddesi.
Valla hocam Süt tozu ve kahve beyazlatıcı hemen hemen aynı şeyler. Ama paketlenmemiş haldeki şarküteri tarzı yerlerde sanırım süt tozu satılıyor, onlar en azından pakettekilerine göre daha az zararlı olabilir.

Coffe Mate evet önerilmiyor. Şahsen bir iki defa kullandım içeriğine baktıktan sonra bıraktım. Fabrikada üretilmiş toz bildiğiniz. Bu tür şeyler kullanmak yerine normal süt ile kıvamı değiştirin. Ben yarı süt yarı su ile yapıyorum. Çok sütlü tatlı ve yoğun oluyor ama su ve süt karışınca dengeliyor.

Valla hocam Süt tozu ve kahve beyazlatıcı hemen hemen aynı şeyler. Ama paketlenmemiş haldeki şarküteri tarzı yerlerde sanırım süt tozu satılıyor, onlar en azından pakettekilerine göre daha az zararlı olabilir.
Hocam süt tozu ve kahve beyazlatıcı aynı şey değil yalnız. Apayrı şeyler ikisi de.

Geri
Yukarı