Çözüldü Net kafede kullanılmış HD 7770 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Boş
Karta 200 TL verilecek. Ne kadar kullanıldığını daha soramadım. Bazı şüphelerim var ekran kartı çabuk bozulursa diye. Sonuçta interner kafeden çıkan ürün. Satın almadan önce bakımları yapılacakmış. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet kafe kartı bence alınabilir, oyun oynanıyor ve sürekli değil mining gibi. Mesela akşamları kapalı, gün içinde de sürekli masaların dolu olmayacağını düşünürsek, 3-4 saat dinleniyordur, yada LoL-CS:GO gibi yormayan oyunlar oynanıyordur.
Ancak o karta o parayı vermenizi önermem.
İnternet kafeden çıkmış, HD7770 ve 200 TL. Öyle yorulmuş ve eski bir karta 100 TL'den 1 kuruş fazla saymam, paşa gönlü bilir ister satar ister satmaz. Ha onu 200 TL'ye alacak bilgisayardan anlamayan masum insan çok var, nasıl olsa bir enayi alır diyip satmaz bence. 200 TL vermem o karta ben.

Karta 200 TL verilecek. Ne kadar kullanıldığını daha soramadım. Bazı şüphelerim var ekran kartı çabuk bozulursa diye. Sonuçta interner kafeden çıkan ürün. Satın almadan önce bakımları yapılacakmış. Sizce alınır mı?
Net kafe ve mining yapılmış kartlar önermiyorum ikisi de yoruluyor, o yüzden ev ortamında kullanılmış bak.

İnternet kafe kartı bence alınabilir, oyun oynanıyor ve sürekli değil mining gibi. Mesela akşamları kapalı, gün içinde de sürekli masaların dolu olmayacağını düşünürsek, 3-4 saat dinleniyordur, yada LoL-CS:GO gibi yormayan oyunlar oynanıyordur.
Ancak o karta o parayı vermenizi önermem.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı