Net kargo teslim süresi

EleGante

Hectopat
Ürünü 23.01.2020 tarihinde iki adet ürün aldım. Pazartesi kargoya verildi kar yağışıdır falan 3 iş gününde edilecek denildi ama teslim etme süresini geçti. Kargo şirketine mail attım. Cep numarasıyla biri aradı bugün yola cıkacak bulunduğunuz bölgenin iline teslim edilecek denildi. Cuma günüde elinize ulaşır. Saat 7 gibi kargo şirketine ait sitede araç arızası nedeniyle teslim edilemedi yazdı. Orada gözüken araç plakası kişi ismi gerçek olan mı yoksa keman mı cumartesi günü de gelmeyecek gibi direkt işlem başlatmayı düşünüyorum. İtopya'dan alıp da bu tarz sorun yaşayan varsa yazabilir mi? İlk ve son İtopya'dan malzeme alışım 200 300 lira fazla veririm başka yerden alırım.

( Kargo şirketi net kargo )

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü 23.01.2020 tarihinde iki adet ürün aldım.
2020'de alıp 2 yıl sonra mı konu açma gereği duyuyorsunuz? 2 yıllık şey için ilgileneceklerini sanmıyorum.

Ürünü 23.01.2020 tarihinde iki adet ürün aldım. Pazartesi kargoya verildi kar yağışıdır falan 3 iş gününde edilecek denildi ama teslim etme süresini geçti. Kargo şirketine mail attım. Cep numarasıyla biri aradı bugün yola cıkacak bulunduğunuz bölgenin iline teslim edilecek denildi. Cuma günüde elinize ulaşır. Saat 7 gibi kargo şirketine ait sitede araç arızası nedeniyle teslim edilemedi yazdı. Orada gözüken araç plakası kişi ismi gerçek olan mı yoksa keman mı cumartesi günü de gelmeyecek gibi direkt işlem başlatmayı düşünüyorum. İtopya'dan alıp da bu tarz sorun yaşayan varsa yazabilir mi? İlk ve son İtopya'dan malzeme alışım 200 300 lira fazla veririm başka yerden alırım.

Son günlerde netkargo ile sorun yaşayan kişi sayısı çok fazla. En iyisi yarını beklemek.

Ben cuma günü monitör aldım pazartesi gelmişti şans işi galiba.

Dün dağıtım merkezindeydim. Kardan dolayı 2 gün boyunca sevkiyata çıkmamışlar. 7/24 kargo sevkiyat bölümü çalışıyor ama. Sorduğumda ise biz ertesi gün teslim ediyoruz, yağışlardan dolayı böyle oldu dediler. Net kargo Netlog logistik firmasına ait.

2020'de alıp 2 yıl sonra mı konu açma gereği duyuyorsunuz? 2 yıllık şey için ilgileneceklerini sanmıyorum.
yazım hatası olmuş üzgünüm
Sakin olun. Hava şartları yüzünden aksamalar, gecikmeler olabiliyor. Şu zamanlarda anlayışlı olmak gerek.
sakinim ama hani telefon ile aranıp teslim edilecek deniliyor akşamına araç arıza yaptı sadece benim durumum değil genel anlamda sıkıntı yaşayanlarda var

Geri
Yukarı