Netac 480GB SSD %100 kullanılıyor

LordDeku

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Netac 480GB
Anakart
Biostar h610m
Öncelikle merhaba, mevcut bilgisayarımı GameGaraj üzerinden hazır sistem olarak aldım.
Sistemimin içerisinde Netac 480GB SSD bulunmakta ve yaklaşık 1.5 yıldır bu sistemi kullanıyorum.
Daha 2 gün önce bilgisayarımı açmak için yaklaşık 5-6 dakika bekledim. Açıldıktan sonra.
Opera, Chrome ve benzeri uygulamalarda hatta boşta bile %100 kullanıma çıktığını ve belli bir süre kaldığını fark ettim.

SSD Crystal test sonuçları aşağıda, teşekkür ederim.
Ayrıca CMD üzerinden boş hizmetleri de ayrıyeten kapattım.

CrystalDiskMark_20230816213028.png

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-16_214133432.png
    resim_2023-08-16_214133432.png
    5,3 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, mevcut bilgisayarımı GameGaraj üzerinden hazır sistem olarak aldım.
Sistemimin içerisinde Netac 480GB SSD bulunmakta ve yaklaşık 1.5 yıldır bu sistemi kullanıyorum.
Daha 2 gün önce bilgisayarımı açmak için yaklaşık 5-6 dakika bekledim. Açıldıktan sonra.
Opera, Chrome ve benzeri uygulamalarda hatta boşta bile %100 kullanıma çıktığını ve belli bir süre kaldığını fark ettim.

Eki Görüntüle 1905539

Hocam virüs falan yemiş olabilir misiniz? Ya da ZIP bomb?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video yararlı olabilir sanırsam.

Eki Görüntüle 1905539

Kötü amaçlı yazılım olabilir.

Kötü amaçlı yazılım olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video yararlı olabilir sanırsam.
Hayır, hiçbirşey indirmediğim halde bu sorun başladı.

O videoyu izledim ve üstüne farklı farklı gereksiz olduğu söylenen birçok hizmeti kapattım. Çok bir işe yaramadılar.

Geri
Yukarı