Çözüldü Netac 480GB SSD alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Alınmaz. Kötü kontrolcüye sahip. Onun yerine Patriot Burst almanızı öneririm.
Bütçen 550 civarı gözüküyor, Ultra 3D önerebilirim. Tabii 120TL daha ucuza Patriot Burst de var 120TL'yi cebe atıp Burst de almak mantıklı tabii ki ama Ultra 3D daha iyi. Günün sonunda ikisi de üzmez ama.
Patriot almayı düşünüyorum. Masaüstü kullanım için uygun değil mi? Saçma soru olabilir ama bazıları laptop için uygun oluyor, ürün açıklamasında yazılmamış hangisi olduğu.

Patriot almayı düşünüyorum. Masaüstü kullanım için uygun değil mi? Saçma soru olabilir ama bazıları laptop için uygun oluyor, ürün açıklamasında yazılmamış hangisi olduğu.
Tabii ki kullanabilirsiniz, ikisi için de uyumlu.
Hatta ben şu an masaüstünde onu kullanıyorum bakın.
IMG_20211013_113500.jpg

Laptopumda da 120GB olanı kullanıyorum ikisi de sorunsuz çalışıyor yani ikisiyle de uyumlu.
*Eğer anakartınız SATA 3 destekliyorsa belirtilen hızları alırsınız, desteklemiyor ise 200-300 civarı bir şeyler alırsınız (SATA 2)

Almayı düşündüğüm SSD'ye kötü kontrolcü demişsiniz. Fikrimi değiştirmem gerekir mi?

O listedeki her SSD alınır. Fakat Crucial BX500 harici diyebilirim çok ucuz ise alınır Crucial BX500

Kötü kontrolcu sadece eksi yanı ona bakarsak her SSD'nin neredeyse eksi yanı var.🙂

Hangi SSD'den bahsediyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı