Netac N535S 480 GB SSD yavaşladı

Aronshire

Decapat
Daha fazla  
Diskim nedensiz bir şekilde yavaşladı, bilgisayarın ve oyunların açılış süreleri falan arttı yardımcı olur musunuz?

SSD Marka/Model: Netac N535S 480GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo sonuçlarını atar mısınız?

Merhaba Netac SSD'ler sanırım yavaş oluyor. Benim de Netac yeni aldım taktım PC yavaş açılıyor 256 GB anlamadım gitti eski bozulan Turbox SSD daha hızlı açılıyordu

CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo sonuçlarını atar mısınız?
1636379585872.png
unknown.png

Buyrun sonuçlar bunlar.
Merhaba Netac SSD'ler sanırım yavaş oluyor. Benim de Netac yeni aldım taktım PC yavaş açılıyor 256 GB anlamadım gitti eski bozulan Turbox SSD daha hızlı açılıyordu
Valla son 1 haftaya kadar birşeycik yoktu

Konuyu hortlatıcam ama aynı sorun bende de var şu an aynı SSD aynı yazma hızı aynı yavaşlık hocam bir çözüm bulabildiniz mi? Yoksa M.2 alacağım.

Evet sorunda orada nasıl düzeltebilirim?

Disk exhausted olmuş, koruma moduna geçmiş. Yazma hızı çok düşer bunun gibi. Sonra tamamıyle hiçbir şey yazılamaz hale gelir. Bu tür dandik markalarda biraz daha sık oluyor bu olay.

İade edip yenisiyle değiştirilmeli.

@Aronshire @ertanerdm0 Nasıl sizin disklerin akibeti ne oldu? Halen çalışıyor mu, düzelme yoktur galiba, İade edebildiniz mi?

Son düzenleme:
Disk exhausted olmuş, koruma moduna geçmiş. Yazma hızı çok düşer bunun gibi. Sonra tamamıyle hiçbir şey yazılamaz hale gelir. Bu tür dandik markalarda biraz daha sık oluyor bu olay.

İade edip yenisiyle değiştirilmeli.

@Aronshire @ertanerdm0 Nasıl sizin disklerin akibeti ne oldu? Halen çalışıyor mu, düzelme yoktur galiba, İade edebildiniz mi?
Hayır bir düzelme olmadı garanti kağıdımı taşınma sırasında kaybetmişim o yüzden almıyorlar. Ama birşey fark ettim pcye format atınca disk eski haline döndü yani hızı normale döndü 1 2 gün sonra yeniden yavaşladı. Sebebi nedir bunun?

Yeni konular

Geri
Yukarı