Kapalı Netflix 1 Ay 1 Kişilik Ultra HD Ekran Üyeliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sandayu Oda

Centipat
Daha fazla  
🎥NETFLİX🎥

🔴Yeni gelen zamlar eğlencenizi bozmasın.

⚪30 günlük 4K-HD Özel Paket Üyelik

🔵7/24 sürekli aktif yer mevcuttur.

🏷️1 kişi==>5₺

✉️ Detaylı bilgi için iletişim :
Mail : [email protected].

Stok durumu: Stok her zaman mevcuttur. Bize yazdıktan sonra alacağınız zaman hesabınız ve profiliniz ayarlanır.
Hesabınız teslim edildikten sonra en son ödeme yapıyorsunuz. Ödemeyi ilk almıyorum!
Bir profil 5 TL. 1 ay garantili sorunsuz, sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri: Tosla, Papara ve IBAN'dır.

🎥NETFLİX🎥

🔴Yeni gelen zamlar eğlencenizi bozmasın.

⚪30 günlük 4K-HD Özel Paket Üyelik

🔵7/24 sürekli aktif yer mevcuttur.

🏷️1 kişi==>5₺

✉️ Detaylı bilgi için iletişim :
Mail : [email protected].

Stok durumu: Stok her zaman mevcuttur. Bize yazdıktan sonra alacağınız zaman hesabınız ve profiliniz ayarlanır.
Hesabınız teslim edildikten sonra en son ödeme yapıyorsunuz. Ödemeyi ilk almıyorum!
Bir profil 5 TL. 1 ay garantili sorunsuz, sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri: Tosla, Papara ve IBAN'dır.
Hesaplar çalıntı mı?
10-15 gün sonra patlama durumu falan var mı?

Satıcı beni 4 lira için engelledikten sonra bir daha Technopat'e girmedi ve Discord ismini de değiştirdi. Almanızı önermiyorum baksa bile. Sorun yaşarsanız şikayetlerinizi görmezden gelecek ve bir yerden sonra sizi engelleyecek.

Satıcı beni 4 lira için engelledikten sonra bir daha Technopat'e girmedi ve Discord ismini de değiştirdi. Almanızı önermiyorum baksa bile. Sorun yaşarsanız şikayetlerinizi görmezden gelecek ve bir yerden sonra sizi engelleyecek.

Hocam anlatır mısınız tam olarak ne yaşadığınızı?

Yalan söylüyor olabilir misiniz? FIFA hesabı da satın almışsınız sonra bir daha niye Netflix hesabı alıyorsunuz? Üstüne üstlük FIFA 20 20TL. Yani burada satışları iyi olmasın diye uğraşıyorsunuz onu anladım.

Hocam anlatır mısınız tam olarak ne yaşadığınızı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan söylüyor olabilir misiniz? FIFA hesabı da satın almışsınız sonra bir daha niye Netflix hesabı alıyorsunuz? Üstüne üstlük FIFA 20 20TL. Yani burada satışları iyi olmasın diye uğraşıyorsunuz onu anladım.
Ekran görüntüsü 2021-05-04 100303.png

Legion hesabı almıştım. Aşağıdaki SS'lere bakarsanız Discord ismini Steam ismine çevirdiğini ve beni engellediğini görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• steamismi.png
    steamismi.png
    68,4 KB · Görüntüleme: 60
  • discordismi.png
    discordismi.png
    114,2 KB · Görüntüleme: 58
  • normaldiscordadı.png
    normaldiscordadı.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 59
Sizin attıklarınıza göre bu kişiye belirli şeylerin yapılması gerekir. Moderatörler konuyla ilgilenir diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı