Netflix 4K düşük kalite sorunu

Tokatlı

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, Vestel 49UD8400 kodlu televizyona sahibim. Bazı dizilerde 4K içerik izlerken kalite çok güzel ama bazen aynı değerler varken kalite daha kötü sanki 1080P gibi.
Bir de maksimum indirme değeri Netflix'te nedir? Televizyonumun değerlerini alttaki fotoğrafta görebilirsiniz.

1589189535141.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Full paket aldıysanız 4K diye biliyorum. kalite düşüşleri genelde internet hızınızda düşüş olduğunda olması normal internet hızına göre otomatik ayarlıyor diye biliyorum. Tabi bazı dizi bölümleri 1080P yüklüyor da olabilirler. İnternet hızınızda o an düşüş yoksa muhtemelen yüklenmesi 1080P olabilir.

Merhaba, Vestel 49UD8400 kodlu televizyona sahibim. Bazı dizilerde 4K içerik izlerken kalite çok güzel ama bazen aynı değerler varken kalite daha kötü sanki 1080P gibi.
Bir de maksimum indirme değeri Netflix'te nedir? Televizyonumun değerlerini alttaki fotoğrafta görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 559378
Ayarlarda bununla ilgili bir seçenek vardı. Şu an tam hatırlamıyorum ama Netflix’in ne kadar internet çekeceğiyle ilgili. Orada düşük, orta ve yüksek var. Yüksek olanı seçebilirsiniz faydası olabilir.

Geri
Yukarı