Netflix Netflix alınır mı?

Nasıl hocam nasıl yaptınız.

Birisi konu açmıştı birazdan bulur atarım hocam. Yasal ve bir açık değil.

Not: Konu kaldırılmış ama anlam veremedim. Arkadaş bunu Netflix'e bildirdiğini ve bir açık olmadığını yönünde bildirim aldığını belirtmişti. Doğal olarak o konu kaldırılınca benim aldığım SS'i atarsam o da kaldırılır. (İyi ki almışım :))

@406642
Alternatif: Ucuza Netflix Açığı (Açık değil.)

Açıkçası benim evimde 4K büyük bir TV olduğu için salonda yatarak ve yemek yiyerek film veya dizi izlemek için aldım. Sende televizyondan izleyeceksen öneririm, çok başka bir tadı oluyor televizyonda izlemenin.

Açıkçası benim evimde 4K büyük bir TV olduğu için salonda yatarak ve yemek yiyerek film veya dizi izlemek için aldım. Sende televizyondan izleyeceksen öneririm, çok başka bir tadı oluyor televizyonda izlemenin.
Kardeş zaten profil fotoğrafın peaky blinders 🤣

Tamamen kişiye bağlı. Örneğin ben Netflix´te izlemeye değer fazla bir şey görmüyorum fakat Disney+ geldiğinde abone olacağım, hemen. Siz de Netflix´in içeriklerine bakın. Hoşunuza giden şeyler varsa abone olabilirsiniz.

Geri
Yukarı