Netflix Anne with An E'yi tekrar başlatır mı?

SosluMantı11

Picopat
Daha fazla  
Dizinin iptal edildiğini biliyorum ama aradan 4 yıl geçmesine rağmen hala daha büyük bir talep var, hatta imza kampanyası neredeyse 2 milyona ulaşmak üzere ve bundan daha önemliside amybeth gibi dizide önemli role sahip insanlarda geri gelmeyi istediklerini söylemişti. Netflix'in gelecekte 4. sezon için diziye yeniden başlayabileceğini düşünüyor musunuz? Bence böyle bir şeyin olması lazım çünkü ortada yarım kalmış bir hikaye var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Dizinin iptal edildiğini biliyorum ama aradan 4 yıl geçmesine rağmen hala daha büyük bir talep var, hatta imza kampanyası neredeyse 2 milyona ulaşmak üzere ve bundan daha önemliside amybeth gibi dizide önemli role sahip insanlarda geri gelmeyi istediklerini söylemişti. Netflix'in gelecekte 4. sezon için diziye yeniden başlayabileceğini düşünüyor musunuz? Bence böyle bir şeyin olması lazım çünkü ortada yarım kalmış bir hikaye var. Siz ne düşünüyorsunuz?
Valla Netflix'e pek güven olmaz. İmza kampanyasının elbette etkisi olur ama sonuçta Netflix kazanacağı paraya bakıyor. Ya da arka plan'da bilmediğimiz durumlar da olabilir. Geleceğini sanmam ama şans var tabii.

Vallahi Netflix'e pek güven olmaz. İmza kampanyasının elbette etkisi olur ama sonuçta Netflix kazanacağı paraya bakıyor. Ya da arka Plan'da bilmediğimiz durumlar da olabilir. Geleceğini sanmam ama şans var tabii.

Ya benim içimde halen daha umut var aslında çünkü baktığımız zaman tüm şartlar var yani oyuncular 4.sezon olursa kadroya tekrar katılmak istediklerini söylüyorlar zaten hayranların hepsi 4.sezonu istiyor bence yapmamaları için bir sebep yok ama seninde dediğin gibi muhtemelen arka planda başka bir şey vardı ama madem diziyi çekmek istemiyorlardı bari başka bir yayın platformuna satsalardıda oradan devam etseydi dizi keşke...

Geri
Yukarı