Netflix arama geçmişi nasıl silinir?

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
Bu kısmı nasıl temizlerim? Başka bir bilgisayarda giriş yapsak burası onlara da gözükür mü?

1.png

Açıkçası ben Netflix'in ayarlarına bayağı bir dalmıştım sanırım silme diye bir şey yok fakat şu anda baktığımda arama geçmişim temiz görünüyor. Birkaç ay önceki aramalarım kendiliğinden silinmiş.

İzleme etkinliği temizleme var ama geçmişi silme yok diye biliyorum. Eğer tarayıcı kullanıyorsan tarayıcı önbellek, telefon kullanıyorsan da uygulama verileri silerek temizleyebilirsin.

Bütün hesap ayarlarına baktım arama geçmişi sil diye bir şey yok.

Windows 10 uygulamasına baktım. Orada gözükmüyor. Tarayıcıdan giriyorsan, otomatik doldurma geçmişini silmeyi deneyebilirsin. Şahsen ben bu ayarları kapalı kullanıyorum.

Opera içinde ayarı aynı yerden bulabilirsin. Bu arada Netflix yüksek kalite arıyorsan, Edge tarayıcısı ve Windows 10 uygulamasına girmen gerekiyor. Diğer tarayıcılar daha yüksek kaliteyi desteklemiyor diye biliyorum.

Screenshot_6.png

Ayrıca otomatik doldurmayı kapatmak istiyorsan, aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsin.

Screenshot_7.png

Screenshot_5.png

Bende bu ayar kapalı olduğu için, site üzerindeki arama geçmişi de gözükmüyor.

Windows 10 uygulamasına baktım. Orada gözükmüyor. Tarayıcıdan giriyorsan, otomatik doldurma geçmişini silmeyi deneyebilirsin. Şahsen ben bu ayarları kapalı kullanıyorum.

Opera içinde ayarı aynı yerden bulabilirsin. Bu arada Netflix yüksek kalite arıyorsan, Edge tarayıcısı ve Windows 10 uygulamasına girmen gerekiyor. Diğer tarayıcılar daha yüksek kaliteyi desteklemiyor diye biliyorum.

Eki Görüntüle 620012

Ayrıca otomatik doldurmayı kapatmak istiyorsan, aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsin.

Eki Görüntüle 620015

Eki Görüntüle 620014

Bende bu ayar kapalı olduğu için, site üzerindeki arama geçmişi de gözükmüyor.

Teşekkürler bu işimi gördü.

Yeni konular

Geri
Yukarı