Netflix bilgisayara film indirilebilir mi?

Bu forumda korsanlara karşı bir nefret var ya biraz.
Evet sonrada dolar yükseliyor ekran kartı alamıyoruz diye sızlanıyorlar. Dışarı para ne kadar fazla giderse o kadar batacağız. ola bildiğince adamları kötü duruma düşürmeğe çalışın. Biraz da ABD düşünsün.

Biz genelde hırsıza "hırsız" deriz, bunda bir sorun göremiyorum.

Parası olmayanlara da hırsız diyebilir yorsunuz yalnız bir oyuna 150 TL verecek paranız var mı bir de bu pandemi döneminde.
Evet sonrada dolar yükseliyor ekran kartı alamıyoruz diye sızlanıyorlar. Dışarı para ne kadar fazla giderse o kadar batacağız. Ola bildiğince adamları kötü duruma düşürmeğe çalışın. Biraz da ABD düşünsün.

Aynen öyle ama Türk rahatlığı işte pardon Türk üşengeçliği.

Evet sonrada dolar yükseliyor ekran kartı alamıyoruz diye sızlanıyorlar. Dışarı para ne kadar fazla giderse o kadar batacağız. Ola bildiğince adamları kötü duruma düşürmeğe çalışın. Biraz da ABD düşünsün.

He abicim aynen, sen korsan izledin bak dün ekran kartı fiyatları düştü. Korsan hırsızlıktır.

Parası olmayanlara da hırsız diyebilir yorsunuz yalnız bir oyuna 150 TL verecek paranız var mı bir de bu pandemi döneminde.

Paran olmayabilir, korsan da kullanırsın ama bunun hırsızlık olduğu gerçeğini değiştirmez. Ben de param olmadığı zaman kullandım fakat sonra elime geçince suçluluk duygusuyla geçmişte kullandıklarımın orijinallerini almaya çalışıyorum şu an.
Kullandığım zaman da asla "yav orijinale para verilir mi eheheheh" demedim. Yaptığımın yanlış olduğunu biliyordum çünkü.

Yarın köye gideceğim bolca film izlemek istiyorum. Netflix'ten film indirebilir miyim?

Eğer bilgisayarındaki bir internet tarayıcısından Netflix açıp film indirmeyi düşünüyorsan, onu yapamazsın, Microsoft Store'dan Netflix uygulamasını indirmek zorundasın. Uygulamayı indirip, açıp, profiline girdikten sonra ise istediğin bir filme tıklayıp indir butonuna tıklayabilirsin. İndirilenlere bakmak içinse sol üstte bulunan 3 çizgiye tıklayıp indirilenler bölümünü açmalısın.

Canımsın, genelde bu konularda konuşunca dışlanıyorum ama sen anladın.😗

Bu konularda dışlayanlar rahat yaşamak hiçbir şey yapmamak istiyorlar baba parası terimi buradan geliyor.
Yalnız herkes bu kafada olsa o dizileri niye çeksinler, babalarının hayrına mı? :D

Amcam dizi çekmek istiyor ama tanınmak istiyor para istemiyor.

Millet Netflix'deki filmi bir şekilde kopyalayıp bedava dağıtmaya çalışıyor yani hayır Netflix böyle bir destek vermez hiçbir zaman. Yani yapılabiliyor ama uğraşman gerekir.
Yanlış bilgi. Telefondan kullandığımda istediğin gibi indiriyordun ve internetsiz izliyordun. MP4 olarak indirmiyorsun uygulamanın kapladığı yer çoğalıyor.

Geri
Yukarı