Netflix & Disney+ Film/Dizi tavsiyesi

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Film ve dizi izlemeyi seviyorum ama çok zor beğeniyorum. Mesela süper kahraman tarzını seviyorum. Örümcek adam benzeri veya Disney+ da yayınlanan Moon Knight tarzı dizi/film önerisi bekliyorum. (Wednesday sadece 4 bölüm izledim ama pek ısınamadım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam. Film ve dizi izlemeyi seviyorum ama çok zor beğeniyorum. Mesela süper kahraman tarzını seviyorum. Örümcek adam benzeri veya Disney+ da yayınlanan moon Knight tarzı dizi/film önerisi bekliyorum. (wednesday sadece 4 bölüm izledim ama pek ısınamadım.)

Breaking Bad, How I Met Your Mother, friends, lucifer.

Öncelikle selam. Film ve dizi izlemeyi seviyorum ama çok zor beğeniyorum. Mesela süper kahraman tarzını seviyorum. Örümcek adam benzeri veya Disney+ da yayınlanan Moon Knight tarzı dizi/film önerisi bekliyorum. (Wednesday sadece 4 bölüm izledim ama pek ısınamadım.)
Yeni çıkan Bıçaklar Çekildi 2. filmini dün izledim ve çok beğendim. Dedektiflik ve Gizem konularına merakınız var ise kesinlikle izleyebilirsiniz. Ayrıca Daredevil dizisi var Marvelin veya Adalet Birliği.

Yeni çıkan Bıçaklar Çekildi 2. filmini dün izledim ve çok beğendim. Dedektiflik ve Gizem konularına merakınız var ise kesinlikle izleyebilirsiniz. Ayrıca Daredevil dizisi var Marvelin veya Adalet Birliği.
Daredevil izledim. Güzeldi gerçekten. Bıçaklar çekildiye bakacağım.
Big mouth izleyebilirsin çok kıyak bir dizi.
Sağolun bakacağım.

Ya ben böyle örümcek adam gibi hani böyle ilk başta eziğin teki sonradan harbi güçlenen başrollerden oluşan filmleri seviyorum nedense. Önerdiklerinize bakıyorum.

Daredevil izledim. Güzeldi gerçekten. Bıçaklar çekildiye bakacağım.

Sağolun bakacağım.
Bıçaklar Çekildi ilk filmi eski isterseniz ikinci filmi isterseniz ilk filmi izleyin konular aynı değil size şöyle anlatıyım filmde bir dedektif var iki filmde de bu dedektifin maceraları anlatılıyor. Ayrıca dedektif dünyanın en iyi dedektifi olarak geçiyor. Konular aynı değil ve bağlı değiller. Sadece dedektif aynı. Kendisi eski James Bond oluyor :)

Bıçaklar Çekildi ilk filmi eski isterseniz ikinci filmi isterseniz ilk filmi izleyin konular aynı değil size şöyle anlatıyım filmde bir dedektif var iki filmde de bu dedektifin maceraları anlatılıyor. Ayrıca dedektif dünyanın en iyi dedektifi olarak geçiyor. Konular aynı değil ve bağlı değiller. Sadece dedektif aynı. Kendisi eski James Bond oluyor :)
Bunu izleyebilirim teşekkürler.

The Defenders saganın tamamını izleyebilirsiniz. Kronolojik olarak Marvel'in içinde ayrı bir evren gibi düşün ve cidden çok kaliteli yapımlar. Hem yakında mcuda göreceğimiz karakterleri içerdiği için ileride Marvel filmlerinde görünce bu kim demezsin. Tüm dizilerini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı