Netflix Netflix Dizi Tavsiyesi

s1mo

Decapat
Maalesef ilk 20 dk/yarım saatte hikaye beni içine çekmezse direkt kapatma gibi bir huyum var. Örneğin Rick and Morty, Black Mirror, Brooklyn Nine-Nine gibi çok iyi denilen dizileri sırf bundan dolayı izleyemedim.

Sıkılmadan izlenilebilecek dizi/film önerilerinizi bekliyorum.

Maalesef ilk 20 dk/yarım saatte hikaye beni içine çekmezse direkt kapatma gibi bir huyum var. Örneğin Rick and Morty, Black Mirror, Brooklyn Nine-Nine gibi çok iyi denilen dizileri sırf bundan dolayı izleyemedim.

Breaking Bad diyeceğim ama çok yavaş ilerlediği için sevmezsiniz diye düşünüyorum yine de bir bakın. The Walking Dead akıp gidiyor ona da bakabilirsiniz.

Maalesef ilk 20 dk/yarım saatte hikaye beni içine çekmezse direkt kapatma gibi bir huyum var. Örneğin Rick and Morty, Black mirror, brooklyn nine-nine gibi çok iyi denilen dizileri sırf bundan dolayı izleyemedim.

Şu Kore yapımlarına bayıldım şahsen alice in borderland, my name, hellbound.

Normal dizi istiyorsanız yine bitirdiğim şiddetle önerdiğim diziler şunlar Stranger Things, Breaking Bad, el camino (eğer Breaking Bad severseniz), ınto the night.

İzlemişsindir belki ama Breaking Bad.
Breaking Bad izle muhakkak.
Şu Kore yapımlarına bayıldım şahsen alice in borderland, my name, hellbound.

Normal dizi istiyorsanız yine bitirdiğim şiddetle önerdiğim diziler şunlar Stranger Things, Breaking Bad, el camino (eğer Breaking Bad severseniz), ınto the night.
İlk yarım saatini izlediği dizilerde sıkılınca kapatıyorsa breaking badi izlemesi pek de mümkün değil. Diziyi bitirmiş ve çok sevmiş biri olarak breaking badin ilk bölümleri çok sıkıcı ve ağır işliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı