Netflix Netflix Dizi ve Film Önerisi

Korku Seansı serisine bakabilirsiniz.
Serinin devam niteliğini taşıyan Annabelle serisini de izlemenizi tavsiye ederim.

İzlerken uyuya kaldım diyenler var. Benim gibi soluksuz izleyen de. Oyunculuklar, prodüksiyon kalitesi, kostümleri vs. çok iyi. Aldığınız her hangi bir ekran görüntüsünü tablo yapabilirsiniz. Tam bir dönem mafya dizisi.

Korku Seansı serisine bakabilirsiniz.
Serinin devam niteliğini taşıyan Annabelle serisini de izlemenizi tavsiye ederim.

Şu seriyi hiç sevemedim. Aşırı klişe geliyor bana. Belki biraz yaşımın olması ve bu tarzı seviyor olmaman getirdiği daha iyi bir beklenti de olabilir. Ama genelde çok sevildi ve yüksek puanlar aldı.

Şu seriyi hiç sevemedim.
Normal şartlarda daha iyi olan korku serileri bulunuyor. Konu sahibi Netflix içerisinde bulunan film/dizi önerilerini istediği için ve eskiden de bu filmleri izlediğim için önereyim dedim. Korku serilerinin klasikleri durumundalar. Büyük ihtimalle korku tarzı filmleri daha az izlemektesiniz.

Normal şartlarda daha iyi olan korku serileri bulunuyor. Konu sahibi Netflix içerisinde bulunan film/dizi önerilerini istediği için ve eskiden de bu filmleri izlediğim için önereyim dedim. Korku serilerinin klasikleri durumundalar. Büyük ihtimalle korku tarzı filmleri daha az izlemektesiniz.

Tam tersi çok sevdiğim bir tür ama bana göre artık iyi korku çekilmiyor. Bu yüzden olayı gerilim filmlerine kaydırdım :)

Tam tersi çok sevdiğim bir tür ama bana göre artık iyi korku çekilmiyor. Bu yüzden olayı gerilim filmlerine kaydırdım :)
O konuda haklısın. Eskisi gibi fazla gelişim gösteremiyor. Fakat bazı durumlarda Hereditary tarzı konusu farklı korku/gerilim filmleri de çıkabiliyor. Filmi anlayabilmek için çok fazla araştırma yapmıştım.

Geri
Yukarı