Netflix düşük görüntü kalitesi

Eki Görüntüle 1168817
Veri kullanımını da yukarıdaki gibi yaptıysanız ve işe yaramıyorsa oturumları kapatın, tarayıcı değiştirin veya izlediğiniz uygulamayı sıfırlayın. Tekrar deneyin.
Bir de, yine olmazsa Netflix desteğine yazın. Sanırım hala Netflix markasını koruyorum. Çok ihtiyaçları varmış gibi. 😄
Cihazımla ve internetimle ilgili bilgin olmadan onlardan kaynaklı bir sorun diyorsun. Tek bir soru soru sormadan sorun sende, Netflix'te değil diyorsun. Ben de tek tek kontrol ettiğim için sorun yok diyorum. Cihaz güçlü, internet hızlı, drop yok. Bu kadar peşin peşin konuşmadan önce şu an yazdığın çözüm önerisini bırakabilirdin.

Bir de yürütme ayarlarını yüksek yaptığımı söyledim, konu içeriğini okumuyor musun? Tarayıcı değiştirmemi önermişsin, Netflix bütün tarayıcılarda doğru düzgün çalışmıyorsa bu benim suçum değil. Chrome'da doğru düzgün çalışmadığını bir sürü insan söylemiş. Edge bile daha kaliteli. Siz kendisi bugla karşılaşmadığı için bug yok diyenler gibi davranıyoruz. Yukarıda arkadaş gelmiş milyonlarca insana hizmet veren marka diyor. Instagram da milyar kullanıcısı var ama çökebiliyor, uygulamasında hala buglar var. Yani olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı