Netflix Netflix Film ve Dizi Önerisi

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Ek Açıklama 2019-05-27 103340.png

Netflix listem böyle. Önerebileceginiz film dizi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gezegenimiz belgeseli mükemmel olmuş 8 bölümden oluşuyor kesinlikle tavsiye ederim. Hayvan belgeseli sevmeyen ben bile bayıldım.
Dizi olarak Black Mirror kesinlikle bitirmelisin. Maniac, Sex Education, Big Mouth, Rick and Morty, Narcos.
Film olarak Bird Box, The Last Summer, Diktatör, Bay Evet.

Arkadaş distopya gerilim korku tarzında film ve diziler seviyor fakat önerdikleriniz black mirror ve our planet dışında tamamen mizah önerdikleriniz güzel olabilir fakat arkadaşa uyar mı bilemiyorum.
Ben bu filmlere Kapan, Ben Efsaneyim, Cargo, Tepedeki Ev ve %3 eklemenizi öneririm

Arkadaş distopya gerilim korku tarzında film ve diziler seviyor fakat önerdikleriniz black mirror ve our planet dışında tamamen mizah önerdikleriniz güzel olabilir fakat arkadaşa uyar mı bilemiyorum.
Ben bu filmlere Kapan, Ben Efsaneyim, Cargo, Tepedeki Ev ve %3 eklemenizi öneririm
Listem'den çıakrmışım yeni fark ettim Cargo ve Tepedeki ev izledim. Ben Efsaneyim'i hala izlemedim :D Netflix'te varsa izleyecegim.
Gezegenimiz belgeseli mükemmel olmuş 8 bölümden oluşuyor kesinlikle tavsiye ederim. Hayvan belgeseli sevmeyen ben bile bayıldım.
Dizi olarak Black Mirror kesinlikle bitirmelisin. Maniac, Sex Education, Big Mouth, Rick and Morty, Narcos.
Film olarak Bird Box, The Last Summer, Diktatör, Bay Evet.
Gezegenimiz ve Rick And Morty'yi izlemiştim unutup kaldırmışım diğer önerilerinize göz atacagım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı