Netflix Netflix filmleri neden kaldırıyor?

@SerdarSS Aynı şekilde benim de Spotify listemden birçok parça kaldırıldı. İsimlerini unutmayım diye kaldırılan parçaları göster seçeneğini açık bıraktım. Yakında ben de gemileri yakıcam bu gidişle :)

Yayın haklarını belli bir süre alıyorlar çünkü. O filmler veya diziler daha sonra başka platformlara geçiyor. Tabii yayın hakkını alırlarsa.

@Genzonzi Benim en sinir olduğum The 100 ve TWD'nin yeni sezonlarının yayınlanmaması olmuştu. Bazı dizileri resmen yarıda bırakıyorlar. Yaptıkları hiç doğru değil. Bir diziyi sonuna kadar yayınlamak zorundalar. TWD 10 sezon izledim ve devamının olmadığını görünce sinir krizi geçirmiştim :) Reytingleri iyi olan The Punisher dizisine de son vermişlerdi. Neye göre karar verdikleri belli değil.
Kesinlikle, onlar zaten karayan yaramız. Ben genelde hangi dizinin hangi bölümde kaldığımı hatırlamam. Netflix'i bu yüzden kullanıyorum aslında. Fakat 2-3 tane dizim öyle yarım ve boşta kaldı. Bir dakika, Punisher bitti mi ?

Kesinlikle, onlar zaten karayan yaramız. Ben genelde hangi dizinin hangi bölümde kaldığımı hatırlamam. Netflix'i bu yüzden kullanıyorum aslında. Fakat 2-3 tane dizim öyle yarım ve boşta kaldı. Bir dakika, Punisher bitti mi ?
Dizilerin yeni sezonlarının çekimi o kadar uzun sürüyor ki, ben de unutuyorum. Punisher 2 sezon sürdü maalesef. Çokta sevilen bir dizi olmuştu. Yalnız geçenlerde denk gelmiştim, tekrardan devam edeceği yönünde söylentiler vardı. Üzerinden 1 yıl geçmiş. Herhalde daha gelmez.

Geri
Yukarı