Netflix Hadi Mastercard kartı reddediyor

CleanIElitte

Decapat
Daha fazla  
İlk kez Netflix alacağım ama alamıyorum. Hadi Mastercard kullanıyorum bütün bilgilerim doğru olmasına rağmen kartınızla ilgili bir sorun var diyor. Arka Arkaya. Denediğim içinde Netflix hesabına 24 saat bloke koydular. Neden ödemeyi reddedip duruyor?

İlk kez Netflix alacağım ama alamıyorum. Hadi Mastercard kullanıyorum bütün bilgilerim doğru olmasına rağmen kartınızla ilgili bir sorun var diyor. Arka Arkaya. Denediğim içinde Netflix hesabına 24 saat bloke koydular. Neden ödemeyi reddedip duruyor?
Böyle bir hatayı tosla kartımda almıştım.daha önce bir yerden yada internet üzerinden alışveriş yaptınızmı?

Son düzenleme:
Soruya soruyla cevap verilmez. Daha önce bir yerden ya da internet üzerinden alışveriş yaptınız mı?

Zaten yaptım dedim ya. Cevap alamayınca soru sordum bende.

Soruya soruyla cevap verilmez. Daha önce bir yerden ya da internet üzerinden alışveriş yaptınız mı?

Çözdünüz mü derken de benim sorunumu değil Tosla'da olan sorunu çözdünüz mü diye kasteddim.

Zaten yaptım dedim ya. Cevap alamayınca soru sordum bende.

Çözdünüz mü derken de benim sorunumu değil Tosla'da olan sorunu çözdünüz mü diye kasteddim.
Evet görmemişim pardon ve çözdüm ama sizin sorun farkı konuyu öne çıkarın bilgili hocalar yazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı