Netflix hesabı zaman geçince kapatılıyor mu?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha önce kayıtlı her iki mail adresim üzerinden şifre değişimine girsemde şöyle bir uyarı çıkıyor;
"Bu e‑posta adresi için hiçbir hesap bulunamadı" şeklinde bir uyarı veriyor.
Ödeme yapılmadığı vakit hesaplar kapatılıyor mu acaba?
Yoksa neden böyle bir uyarı verir?

Ödeme yapmazsanız belli bir zaman sonra hesap otomatik kapatılıyor. Parasını yatırırsanız açılıyor.

Ben ödeme günü geldiğinde yatırmadım 1 hafta sonra kesildi.

Ödeme yapmazsanız belli bir zaman sonra hesap otomatik kapatılıyor. Parasını yatırırsanız açılıyor.

Ben ödeme günü geldiğinde yatırmadım 1 hafta sonra kesildi.

Hocam ödeme yapılınca açılıyor diyorsunuz ama ben hesap bilgilerini giremiyorum. Hata veriyor dediğim şekilde.
Açıklarsanız sevinirim, bu kısmı anlayamadım çünkü.

Hocam ödeme yapılınca açılıyor diyorsunuz ama ben hesap bilgilerini giremiyorum. Hata veriyor dediğim şekilde.
Açıklarsanız sevinirim, bu kısmı anlayamadım çünkü.

Açıkcası hata ile hiç karşılaşmadım. Benim hesabım para ödemediğim için kapandığında ödeme bilgilerimi girip tekrar açtırmıştım. Eğer parasını ödeyip açacaksanız hesabı Netflix'e ulaşın hemen ilgilenirler sizinle :)

Açıkcası hata ile hiç karşılaşmadım. Benim hesabım para ödemediğim için kapandığında ödeme bilgilerimi girip tekrar açtırmıştım. Eğer parasını ödeyip açacaksanız hesabı Netflix'e ulaşın hemen ilgilenirler sizinle :)

Maillerden kontrol ettiğimde üyeliğiniz iptal edildi şeklinde bir bildirim var.
Sanırım bundan dolayı oluyor.
Kayıtlı telefon numarası üzerinden girsemde aynı şey oluyor. Hesaba girilmiyor, sanırım yeni bir hesap açmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı