Türkiye'de alınan Netflix hesabı yurt dışında kullanılır mı?

vpn açıp açmadığını öğrenmen mümkün mü çünkü güvenlik açısından vpn tercih ettiğim bir şey değil.
VPN kullanmıyorlarmış. Hesap Türkiye'den yani bizim tarafımızdan alınıp, ödenmekte. Fakat abim kendine profil oluşturduğunda onunki Hollanda'da gösterilen içeriklerle gösterim sağlarken, eşinin profiliyle açtıklarında Türkçe içeriklere erişebiliyorlarmış. Yani kısacası sizin sorunuza cevap olarak yurtdışında da kullanılabiliyor.

VPN kullanmıyorlarmış. Hesap Türkiye'den yani bizim tarafımızdan alınıp, ödenmekte. Fakat abim kendine profil oluşturduğunda onunki Hollanda'da gösterilen içeriklerle gösterim sağlarken, eşinin profiliyle açtıklarında Türkçe içeriklere erişebiliyorlarmış. Yani kısacası sizin sorunuza cevap olarak yurtdışında da kullanılabiliyor.
Çok yarımcı oldun reis <3

@Genzonzi @EmrHean beyler benim almanya netflixinde olan izlemek istedigim bir icerik var ama vpn actigimda netflixe giris yapamiyorum kullanici adi sifre yanlis diyor. Daha önce vpnle almanya netflixi almistim euro bazinda o zaman da vpn acinca netflix kapaniyordu surekli vpni yenilemek zorunda kaliyordum. Simdi tr netflixi aldim ama vpn acinca kullanici adi sifre yanlis diyor

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı