Netflix için tablet önerisi

Atoshi

Kilopat
Daha fazla  
Neredeyse sadece Netflix'ten film izlemek için kullanacağım. Performansının yüksek olmasına ihtiyacım yok ekran kalitesi ve Netflix'te HDR desteklemesi yeterli. Eğer tableti beğenirsem bütçenin pek önemi yok.

İstediğiniz özellikler zaten yüksek performanslı tabletlerde mevcut ve iyi para bayılırsınız.
HDR10+ özelliğine sahip tabletler. Zaten bu üçünden birini aldığınız zaman bilgisayara bile ihtiyacınız kalmaz muhtemelen.

Tabletleri Samsung bayisinde inceleyeceğim. Dediğim gibi eğer beğenirsem ücretin bir önemi yok. Yeter ki isteklerimi karşılasın. Sormak istediğim bir soru daha var. Sizce Tab S7+ mı yoksa S8 Ultra mı tercih edilmeli?

Tabletleri Samsung bayisinde inceleyeceğim. Dediğim gibi eğer beğenirsem ücretin bir önemi yok. Yeter ki isteklerimi karşılasın. Sormak istediğim bir soru daha var. Sizce Tab S7+ mı yoksa S8 Ultra mı tercih edilmeli?
Tab S8 Ultra çok daha fazla performans ve özellik sunuyor ancak size Tab s7+ yeterli olacaktır. Sonuçta oyun oynamak gibi bir amacınız yok. Ama ekran büyük olsun dizi/film izlerken daha fazla zevk alayım derseniz tabii ki Tab S8 Ultra tercih edilmeli arada 2.2" bir fark var. Büyüklük farkını hissettirir yani.

Tab S8 Ultra çok daha fazla performans ve özellik sunuyor ancak size Tab S7+ yeterli olacaktır. Sonuçta oyun oynamak gibi bir amacınız yok. Ama ekran büyük olsun dizi/film izlerken daha fazla zevk alayım derseniz tabii ki Tab S8 Ultra tercih edilmeli arada 2.2" bir fark var. Büyüklük farkını hissettirir yani.

Evet arada aslında devasa bir fark varmış. Mağazada Tab S8 Ultra'yı görünce gözlerim kamaştı resmen. Çok çok çok büyük bir tablet. Mağazadan rica ettim ve Netflix'ten bir dizi açtım çok keyifliydi. Ses sistemi, ekran parlaklığı, renk doygunluğu vs gerçekten iyi. Ama benim için gereksiz güçlü gibi geldi. Ekranının büyüklüğü çok cezbedici ama güçlü bir tablet olması benim pek işime yaramayacak. Biraz daha düşünüp karar vermem gerekiyor.

Evet arada aslında devasa bir fark varmış. Mağazada Tab S8 Ultra'yı görünce gözlerim kamaştı resmen. Çok çok çok büyük bir tablet. Mağazadan rica ettim ve Netflix'ten bir dizi açtım çok keyifliydi. Ses sistemi, ekran parlaklığı, renk doygunluğu vs gerçekten iyi. Ama benim için gereksiz güçlü gibi geldi. Ekranının büyüklüğü çok cezbedici ama güçlü bir tablet olması benim pek işime yaramayacak. Biraz daha düşünüp karar vermem gerekiyor.
Paylaştığım 3 tabletten başka HDR ekran özelliği barındıran tablet yok diye biliyorum. Zaten Samsung ekran teknolojisi konusunda hiç bir firmanın yarışamayacağı konumda. Eğer ki düzgün bir seyir zevki istiyorsanız Samsung'tan şaşmayın.

• Samsung Galaxy Tab S3
  • Samsung Galaxy Tab S4
  • Samsung Galaxy Tab S6
  • Samsung Galaxy Tab S7+
  • Samsung Galaxy Tab S8+
  • Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Netflix'in resmi sitesinde desteklenen cihazlarda bunlar var.

Geri
Yukarı