Netflix indirilmiyor

Tyrant_R

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar defalarca indirdiğim uygulamayı indiremiyorum Google Play Store'a aratıyorum çıkmıyor en sonunda Google'ye Netflix indir yazıp oradan Google Play Store'ye girdim ve cıhazınız bu sürümle uyumlu değil dedi ne yapabilirim nasıl indirebilirim?

Telefon Xiaomi Redmi s2.
MIUI sürümü: 12.0.2.
Android sürümü: 9.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar defalarca indirdiğim uygulamayı indiremiyorum Google Play Store'a aratıyorum çıkmıyor en sonunda Google'ye Netflix indir yazıp oradan Google Play Store'ye girdim ve cıhazınız bu sürümle uyumlu değil dedi ne yapabilirim nasıl indirebilirim?

Telefon Xiaomi Redmi s2.

Benim telefonumda da aynısını diyordu APK olarak yükle giriyor.

Not: Benim telefonumda oldu diye seninkinde olacak diye bir şey yok, ama %90 indirebilirsin.

Xiaomi MI8 kullanıyorum benzer durum bende de oldu Google'dan aratıp APK'yı indirip yükledim ve çalışıyor. Güncel APK olarak indirip kullandığım sürüm:7.85.0 Build 35270.

Telefon Xiaomi Redmi s2.
Netflix APKs - APKMirror Bu link üzerinden apk olarak indirme yapabilirsiniz. %100 güvenli bir sitedir (reklam vs. harici yanlış bir şey indirmediğiniz taktirde)
Xiaomi MI8 kullanıyorum benzer durum bende de oldu Google'dan aratıp APK'yı indirip yükledim ve çalışıyor. Güncel APK olarak indirip kullandığım sürüm:7.85.0 Build 35270.
Netflix 7.87.2 build 16 35298 (nodpi) (Android 5.0+) APK Download by Netflix, Inc. - APKMirror Buyrun nispeten daha günceli

Yeni konular

Geri
Yukarı