Netflix "kesinti için özür dileriz" hatası

Glorpy1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Netflix'i Microsoft Edge tarayıcısından kullanıyorum ve her bir film/dizi açmaya çalıştığımda "kesinti için özür dileriz" deyip D7353-5101 hata kodunu veriyor. Sadece bir kereliğine olsa umursamazdım ama 10 bölümlük bir dizinin 10 bölümünde de aynı hatayı veriyor, hatayı verdikten sonra siteyi yenileyince düzeliyor ama sonra ki bölümde de aynı hatayı veriyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba, ben Netflix'i Microsoft Edge tarayıcısından kullanıyorum ve her bir film/dizi açmaya çalıştığımda "kesinti için özür dileriz" deyip D7353-5101 hata kodunu veriyor. Sadece bir kereliğine olsa umursamazdım ama 10 bölümlük bir dizinin 10 bölümünde de aynı hatayı veriyor, hatayı verdikten sonra siteyi yenileyince düzeliyor ama sonra ki bölümde de aynı hatayı veriyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Hata araştırılıyormuş.

Netflix'in düzgün çalışmasını engelleyen bir uzantı olabilir
Teşekkürler, uzantı sorununu çözmeye çalışmıştım. Netflix'e erişimi olanları kaldırmıştım lakin çözülmemişti. Siz böyle deyince tekrar bakayım dedim. En ummadığım uzantıdan kaynaklıymış sorun, VPN engelliyormuş, sorun çözüldü.

VPN ile alakası yokmuş. Denediğimde arkadaşımın profilinde denemişim yanlışlıkla. Problem benim profilimdeymiş. Anlamadım hiç ama neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı