Netflix Mobil veriyi çok tüketir mi?

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Yazın 2.5 ay boyunca internetsiz kalacağım. Netflix almayı düşünüyorum telefondan izlemek için neyse benim 12 GB internet paketim var. Bu paket benim Netflix'den izleyeceklerime yeter mi acaba? Ne kadar izleyeceğim kesin değil değişir günden güne. Birde yetmezse bu konuda bir alternatifim olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazın 2.5 ay boyunca internetsiz kalacağım. Netflix almayı düşünüyorum telefondan izlemek için neyse benim 12 GB internet paketim var. Bu paket benim Netflix'den izleyeceklerime yeter mi acaba? Ne kadar izleyeceğim kesin değil değişir günden güne. Birde yetmezse bu konuda bir alternatifim olabilir mi?
Ben bir defasında The Walking Dead dizisinin 3 bölümünü izlemiştim 350 MB tüketmişti.

Netflix uygulama ayarlarınsan hücresel veri kullanımı sekmesinden maksimum veri yaparsan belki daha az kullanabilir. Ama film indirdiğim zaman 1 saatlik film yaklaşık 500mb oluyor.

Yanlış bilmiyorsam indirme özelliği vardı Netflix'in.
Kendi paketinle izlemeni kesinlikle önermem.
Arkadaşının vs. bulduğun bir yerden tüm seriyi indirir depolarsın.
Diğer türlü paketle izlemeye kalksan su gibi erir gider paketin.

Bildiğim kadarıyla cihazına indirebiliyorsun indirebildiğin kadarını indir bence.
İndiremediklerini de ayarlardan çözünürlüğü en düşüğe getirip kullan.

Böyle yazıyor.
Screenshot_20190530-040317.jpeg

Wifiye bağlanınca indirip sonra izlemek için tutabiliyorsun fakat onunda belli başlı kuralları var ben 40 dk dizinin 200 - 300 mb arası oldugnu gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı