Netflix ödeme sonrası 1 aylık süre ne zaman başlıyor?

eren2662

Hectopat
Daha fazla  
Netflix'de benim fatura kesim tarihim normalde her ayın 15'i ben bunu bu ay geciktirdim. Eğer şimdi parayı verirsem benim 1 aylık kullanım sürecim bugünden mi başlayacak yoksa ayın 15'inden mi başlayacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajınız mod. tarafından düzenlenmiş. Bir şeyler mi silinmiş bilmiyorum fakat geciktirme konusunu anlamadım? Geciktirme derken ödemeyi alamadı ve size ek süre mi tanıdı? Eğer öyleyse 15'inden başlaması mantıklı olanı. Fakat şu anda 15'inden 22'sine çoktan iptal edilmiş olması gerekir. İptal edilmişse ve yeniden abonelik başlatırsanız son ödemeyi yaptığınız tarihi esas alır.

Mesajınız mod. tarafından düzenlenmiş. Bir şeyler mi silinmiş bilmiyorum fakat geciktirme konusunu anlamadım? Geciktirme derken ödemeyi alamadı ve size ek süre mi tanıdı? Eğer öyleyse 15'inden başlaması mantıklı olanı. Fakat şu anda 15'inden 22'sine çoktan iptal edilmiş olması gerekir. İptal edilmişse ve yeniden abonelik başlatırsanız son ödemeyi yaptığınız tarihi esas alır.
Üyeliği iptal etmiyor sadece hesap askıya alınıyor ve dizi falan izlenmiyor. Ödemeyi ben yapmadım kartda para olmadığı için şimdi yapmak istiyorum ama eğer 15ini sayarsa başlangıç olarak 7 günüm boşa gitmiş oluyor.

Üyeliği iptal etmiyor sadece hesap askıya alınıyor ve dizi falan izlenmiyor. Ödemeyi ben yapmadım kartda para olmadığı için şimdi yapmak istiyorum ama eğer 15ini sayarsa başlangıç olarak 7 günüm boşa gitmiş oluyor.
Anladım. O zaman siz kendiniz aboneliğinizi iptal edin. Hemen sonrasında tekrar aktif edin böylece işinizi garantiye almış olursunuz. Fakat ödeme gününüz 22'sine değişir. Eğer sorunuza kesin bir cevap arıyorsanız Netflix'in Türkçe canlı destek bağlantısı var. Şu anda açık mı bilemiyorum. Belli bir saate kadar hizmet veriyorlardı. Onlara danışabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı