Netflix standart paket SD gözüküyor

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Netflix deneme sürümüne standart paket ile başladım. Ama standart pakette HD olması gerekmiyor mu?
Yoksa deneme sürümü diye mi bende SD gözüküyor?
Bu SD kaç pixel?
Standart pakette yazan HD kaç pixel?
Bunları cevaplarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_20191114-225613_Netflix.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
SD genelde 480P olur. Temel paket SD standart paket HD gözüküyor. Belki kullandığınız cihazla da alakalı olabilir. Başka bir cihazdan girmeyi deneyin.

Merhaba. Bugün Netflix deneme sürümüne standart paket ile başladım. Ama standart pakette HD olması gerekmiyor mu?
Yoksa deneme sürümü diye mi bende SD gözüküyor?
Bu SD kaç pixel?
Standart pakette yazan HD kaç pixel?
Bunları cevaplarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 459529

SD'nin görüntü kalitesi 480 diye biliyorum ama yanıltmak istemem emin değilim. Deneme sürümünüzü en üst pakette başlatıp fatura kesimine yakın tarihte standart pakete düşürüp o fiyatlandırmadan devam edebilirsiniz.

Tek kişilik paketi seçtiyseniz çözünürlüğü 480P. 2 kişilik paket 1080P ve 4 kişilik paket ise 2K veya 4K. Tabii izlediğiniz içeriğin de bunu desteklemesi lazım. Keşke deneme sürümünü en yüksek paketi seçseydiniz.

Standart paket 720p HD, özel paket 1080p UHD.
Galiba standartta 1080p. Ama bende neden şuan SD gözüküyor. Aslında tabletim 1080P destekliyor.
Tek kişilik paketi seçtiyseniz çözünürlüğü 480P. 2 kişilik paket 1080P ve 4 kişilik paket ise 2K veya 4K. Tabii izlediğiniz içeriğin de bunu desteklemesi lazım. Keşke deneme sürümünü en yüksek paketi seçseydiniz.
Deneme süresi standart olmasıma rağmen tabletteki uygulamanın ayarlar kısmında SD gözüküyor.

Yanlış bilgilendirme için özür dilerim. Netflix'in paketlere sunduğu görüntü kaliteleri şu şekildeymiş:

Temel Paket: Cihaz farketmeksizin 640x480 çözünürlük.
Standart Paket: 720p ve 1080p
Özel Paket: 720p ve 1080p dışında 4K destekliyor.

İnternette yazan veriler bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı