Netflix Netflix tavsiye eder misiniz?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Netflix'i tavsiye eder misiniz (hangi paketi)? Bir de önce deneme sürümünü kullanıp ardından iptal edersek herhangi bir ücret ödememiz gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de önce deneme sürümünü kullanıp ardından iptal edersek herhangi bir ücret ödememiz gerekir mi?
Hayır gerekmez; adı üstünde, "deneme sürümü".

Ben 4 kişiyle birlikte parayı bölüşüp 40 liralık paketi almanızı öneririm. Aynı anda 4 kişi 4K izleyebilirsiniz.

Netflix'i tavsiye eder misiniz (hangi paketi)? Bir de önce deneme sürümünü kullanıp ardından iptal edersek herhangi bir ücret ödememiz gerekir mi?

Internetin kaldiriyorsa 4K paketini al. Ayrica tavsiye ederim parasini son kurusuna kadar hak ediyor bence :)
Bunun yaninda Amazon Prime kullaniyorum ama Netflix'in gönlümde yeri ayri :)

Netflix öneririm fakat para vermeni önermem. Her ay ücretsiz sürümünü kullan ben öyle yapıyorum 4 kişilik en yüksek paketi hiç para vermeden kullanıyorum. Sanal kart oluşturursun olur biter.

2 yıldır kullanıyorum. Çatır çatır her filmi şıkır şıkır kalitede izliyorum. Yok böyle hizmet!

Şaka bir yana Netflix her eve lazım. Kendi özel içerikleri haricinde, genel anlamda çok güzel dizi-film-belgesel bulma şansınız var. İzledikçe sizin beğeninize göre içerikler daha fazla karşınıza çıkmaya başlıyor.

2 yıldır kullanıyorum. Çatır çatır her filmi şıkır şıkır kalitede izliyorum. Yok böyle hizmet!

Şaka bir yana Netflix her eve lazım. Kendi özel içerikleri haricinde, genel anlamda çok güzel dizi-film-belgesel bulma şansınız var. İzledikçe sizin beğeninize göre içerikler daha fazla karşınıza çıkmaya başlıyor.
Diziler ve filmler ve belgeseler türkçe alt yazımı dublaj mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı