Netflix Netflix tavsiye eder misiniz?

Deneme sürümü kullanıp kapatırsan bir ücret ödemezsin. Bir aydı sanırım. İster altyazı ister dublaj seçeneği var Netflix'te. Ben öneririm açıkçası baya kullanıyorum ve seviyorum. Korsan izlerim n'olacak diyenler olabilir ama cidden ses ve görüntü kalitesi arasında dağlar kadar fark var. İçerikleri de çok güzel.

İçinde hiçbir şey yok diyemem ama içerik çok zayıf. Filmleri eski, kendi yapımları kötü ama bir kaç dizisi iyi. Şuan Wu Asssassins izliyorum, kötü dizi ama yoklukta idare ediyor. Mindhunter izlemeye başlayacağım.

Netflix bana göre her kuruşunu hak ediyor. Görüntü kalitesi çok güzel. Normalde internetten video izlerken sürekli donar/kesilir ancak Netflix ile hiçbir saniye beklemeden izleyebiliyorum.

İçerik sürekli güncelleniyor. Belki her şey olmayabilir kütüphanesinde ama kullanım için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Fakat söylemem lazım ki Netflix'in kendi dizilerini izlemedikten sonra kütüphane pek yeterli değil. Sadece film izleyenler muhtemelen beğenmeyeceklerdir. Bana göre Netflix, kendi yapımlarını izleyenler için çok iyi. Öbür türlü ise ortalama.

Kesinlikle öneririm. Türkiye'de her ne kadar ABD veya Avrupa'daki gibi çok fazla içerik bulundurmasa da yine de oldukça kaliteli içerikler barındırıyor.

Sadece siz kullanacaksanız HD paket yeterli olacaktır. Sonuçta 4K alınca içerik sayısı azalmıyor veya artmıyor. Ha, ortak alıp üç dört kişi aynı anda kullanacaksanız 4K paket alabilirsiniz.

Ya kardeşim al netflix izle istediğin, ilgini çeken diziyi ya da filmi. Ne reklam ne antin kuntin şeyler. Tamam çoğu içerik olmayabilir ya da eksik olabilir ama kendince güzel filmleri ve dizileri barındırıyor yani değer seviyede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı