Netflix Netflix temel paket nasıl?

mehmet1262

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ailem TV sektörüne para akıtmayı hoş karşılamadığı için maksimum temel paket alabilirim.
-480p üzer mi? İnternet hızım iyi değil. 2-3 Mbps hız alıyoruz. Televizyon 39" sanırım. Mi Box S 4K cihaz ile izleyeceğiz.
-Aynı anda tek cihazda izleniyormuş. Peki tek hesapta kaç profil oluşturuluyor? Normalde 5 adet olan profil sayısı temel hesapta farklı mı?
-İndirme yani çevrimdışı izleme özelliği temel pakette de mevcut mu?

Şimdiden teşekkürler.

Bence internetiniz fazla iyi değilse ve temel paket almayı düşünüyorsanız fazla keyif vermez çünkü 10 saniye öncesine aldığında bile yükleniyor. Sanırım 2 profil oluşturulabiliyor. Çevrimdışı izleme ise Orta pakette geliyor diye biliyorum. Bence ilk ay deneyin aileniz filmleri beğenirse yükseltme konusunda ikna edebilirsiniz.

39 inch ve öyle tahmin ediyorum ki 4K TV'de 480 çok üzer. Şahsen 15.6 dizüstü cihazımda hatta onu geçtim mi 6 telefonumda bile 720p farkını hissediyorum. Internet üzerinden izlemenizi tavsiye ederim.

Anlıyorum. Evet benim de aklıma geldi internetten izlemek ama biliyorsunuz ki Netflix zamandan da tasarruf sağlıyor, reklam vs yok. Belki 1 ay temel paketi deneriz ve sonra internetten devam edebiliriz...

Ben önceden kız arkadaşım için Yandex indirtip TV'ye oraya upload ediyordum. USB bellek de bence güzel bir çözüm. Telefona indirin ve telefondan USB belleğe atın. Olmadı SD kart alın ve telefonunuzda SD karta indirin, SD kartı da USB okuyucuya takıp TV'de izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı